Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszhívők! Titeket nem...

Fideszhívők! Titeket nem érdekel ez a nagyfokú, társadalmi rétegek közötti egyenlőtlenség? Nem kéne ezen változtatni? Hogy pl. a gazdagok járuljanak hozzá nagyobb mértékben a közterhek viseléséhez?

Figyelt kérdés

Ne pedig még a rezsicsökkentéssel is ők járjanak a legjobban? Az szja.-ról nem is beszélve?

Hová vezet ez? Gondolkodjatok el rajta!


2014. ápr. 3. 00:59
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
49%
A fityeszhívők pont ezért fityeszívők... Hol érdekli őket a többi társadalmi réteg nyomora? Nem? Meg minek gondolkodjanak? Főleg mivel? :D
2014. ápr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Pro Patria ***** válasza:
69%

Érdekes módon a banki különadóra, valamint ugyanennek egyúttal a multinacionális cégekre való kivetésére azt mondták, hogy "az milyen kommunista"...


Egyébiránt erre vonatkozik a luxusadó bevezetése is, bizonyos termékekre, valamint az alapvető fogyasztási termékek áfájának csökkentése.


Az pedig demagóg, hogy a rezsicsökkentéssel úgymond "a gazdagok járnak jobban". Persze, hiszen többet fogyasztanak, értelemszerűen többet is spórolnak. De annál képmutatóbb, álnaivabb kijelentést ritkán hallottam, mint amikor Gőgös Zoltán azt mondta az ATV-n, hogy őszerintük a fogyasztást terhelő áfáknál kellene ezt elérni, ugyanis az sokkal igazságosabb elosztást eredményezne, hiszen "a gazdagnak is csak egy gyomra van".

Kétségtelen, ez valós állítás. Csakhogy valahogy mégsem ugyanolyan mennyiségben és sűrűséggel vásárol és fogyaszt, mint egy kisnyugdíjas...

Végsősoron minden kedvezményben az jár "jobban", aki többet költ. És az költ többet, akinek több a pénze.

De ugyanígy minden adókedvezménnyel is az jár "jobban", akinek nagyobb a bevétele, következtetésképp többet adózik(na).


Ez azt jelenti, hogy a kevésbé tehetős nem jár jól? Dehogy...

2014. ápr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
63%
Ez a legkisebb baj a fidesszel...
2014. ápr. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%

[link]


Egyre többről derül ki, hogy az adóbevallása nem fedi a vagyonosodást. Miből? no akkor kire szavazol? ezek még többet loptak, mint az MSZP-sek

Egy kommentelő:

Az egyik tizenkilenc, a másik egy híján húsz. Nem a korukra gondoltam.


troller2014-04-03 04:46:05

A 20%-Toni, az 5, keruletbe befegteto vallalkozok egymas kozott csak igy hivjak Rogant. Rogan mar egyszer eljátszotta a Fidesz gyozelmet 2006-ban (lehallgatasi ugy) es ha az ellenzek hamarabb ugrik ra a vagyonosodasara, akkor joesellyel 2014-et is atjatszotta volna az albaloldalnak.

2014. ápr. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%

"Én gazdag vagyok. Tetszik a rendszer. Érdekem, hogy minél többen legyenek alattam."


Akkor te egy mocskos kapitalista vagy.

2014. ápr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Nem tartom magam gazdagnak pedig szerintem az emberek 60-70%-a biztos hogy annak tart. Európai árakon élünk, ennek megfelelően maximum átlagkeresetűnek mondanám magam. Azzal hogy "engem" támogatnak nem a 2. thaiföldi utamra tudok pénzt félretenni én sem. Ugyanúgy baromira figyelni kell a büdzsére, ugyanúgy meg kell néznem alapvető dolgok árát. Megmondom őszintén baromira nem szeretnék jobban hozzájárulni a közterhekhez mert nem élek luxusban és egyáltalán nem igaz hogy nekem úgy sem számít. Számít, sokat, és nem azért mert telhetetlen lennék.
2014. ápr. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

"Fideszhívők! Titeket nem érdekel ez a nagyfokú, társadalmi rétegek közötti egyenlőtlenség? Nem kéne ezen változtatni? Hogy pl. a gazdagok járuljanak hozzá nagyobb mértékben a közterhek viseléséhez?"



MINDIG lesznek csóróbbak, meg gazdagok. Ezen a Jobbik NEM FOG és NEM IS TUD változtatni, fogjátok már fel. Hiába írtok ki 99999999 ilyen kérdést naponta, akkor sem. Ha mégis megpróbálkoznának valami vagyoni újraelosztással, akár a tetves Jobbik, akár más párt, garantálom neked, hogy az országnak az az ötöde, ami most is eltartja a maradék négyötödöt, fogná a cuccát, és itthagyna mindent. Persze a pénzét sem felejtené itthon.

2014. ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
90%

Már hogy érdekelné őket?

Olyan embereket imádnak, akik szerint "mindenki annyit ér, amennyije van".


Szerinted miért foglalkoznának ezek az elesettekkel, amikor jól pofán is lehet őket rugdosni?

A primitív embernek ütni és cseszegetni mindig szórakoztatóbb, mint segíteni.

2014. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
93%

"A primitív embernek ütni és cseszegetni mindig szórakoztatóbb, mint segíteni."


Hopp, most seggberaktad magad. Mert hát Éppen Ezért nem szavazunk a jobbikra.

2014. ápr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

"Hopp, most seggberaktad magad. Mert hát Éppen Ezért nem szavazunk a jobbikra."


Mondtam, hogy szórakoztatóbb nekik.

Amúgy miért is raktam seggbe magam? Miből veszed, hogy jobbikos vagyok? Miből veszed egyáltalán, hogy bármelyik pártnak is a híve vagyok?

2014. ápr. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!