Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik azt hiszik hogy Nyugat-Eu...

Akik azt hiszik hogy Nyugat-Európa az összeomlás szélén áll azok miért nem mennek ki legalább Ausztriába és nézik meg a saját szemükkel mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Több százezer magyar ment ki Nyugat-Európába és semmi bajuk, szinte egyik se jött vissza.

2018. máj. 5. 08:23
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
50%
Hatalmas bajok vannak ott csak a libsi média eltitkolja.Most még a fehérek el tudnak bújni a luxusnegyedekbe amit nem tud megfizetni a migráns. De a migráns arab néger rettentő szapora 3-4 gyerek minimum, a fehér meg 0 vagy 1 de maximum 2 gyerek tehát fogy. Nagyon könnyen levezethető mikor fogják végleg kiszorítani a helyi lakosokat akiknek a luxus telepeken sem lesz már nyugtuk. Majd építhetnek 5 méteres szögesdrótós falakat őrséget maguk körül kint meg tombolnak a hordák és új iszlám államot alapítanak europában.De ez kell nekik ,egyék meg amit főztek.
2018. máj. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
56%

" közbiztonság. Nyugaton is van ilyen, persze. De jóval kevesebb van mint Magyarországon. "


Eddig az volt, hogy arrafelé ilyen nem is létezik! :D


Azt hiszem az izzadtságszagú kiírásod fordítva sült el. ;P

2018. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
73%

12.


Én pl. a fél életem ott töltöm, az EU 28 - ból 26 - ban jártam, és persze az EU - n kívül is. Hat évig Skandináviába jártam. És mégis komoly bajnak nevezem a migrációt.

2018. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
66%

"Mintha ilyen Magyarországon nem fordul elő..."

Igen, Magyarországon is előfordul. Ott a migránsok, itt a cigányok okozzák a bajt. Mindkét esetben a kormány a hibás, amelyik pozitívan diszkriminálja őket az emberekkel szemben, és nem tesz semmit a bűnözés megfékezéséért.

2018. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
42%

"Nesze, a békés Ausztriád. A játszótéren gyerekre támad a nigériai. És nem, ilyen Magyarországon nem fordul el."


38 éves vagyok, ezelőtt 30 évvel az 5. kerületben a 8. kerületből átjött cigány gyerekek támadtak és terrorizáltak minket. Mondom 30 éve, itthon, de nyugodtan dőlj hátra, hogy itthon ilyenek nincsenek.

2018. máj. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
71%

18.


Értem. Mivel itthon is előfordul ilyesmi, magától értetődik, hogy ezt még tetéznünk kell azzal, hogy erőszakos migránsokat is ideengedünk.


Én 43 vagyok, képzeld, én is láttam már erőszakos cigányokat. És akkor mi van?

2018. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy tetézni kell a bajt, hanem reagáltam rá, hogy itthon is történnek ilyen dolgok. És igen nagy probléma lenne, ahogy Lázár is kifejtette, merthogy még a cigánysággal se tudnak mit kezdeni.
2018. máj. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
95%

Semmi gond Kérdező!

Neked jogodban áll migránsokkal élni, nekünk meg jogunkban áll nem élni velük.

Teljesen felesleges, hogy a nyilvánvalóról győzködjünk téged, próbáld ki!

De ne csak úgy, hogy átugrasz Burgenlandba mosóporért, hanem úgy pl. mint én, aki egy évből félévet Olaszországban, Franciaországban és Belgiumban töltök a munkám és a családi kapcsolataim miatt, de egyre inkább úgy érzem, hogy már nincs az a pénz, amiért megérné.

2018. máj. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Amikor ezeket, főleg 2010 előtt feszegette valaki akkor a balon nagy rasszistázás, nácizás volt. Pedig ezek akkor is létező dolgok voltak, azaz nem tagadta senki, max. akkor ti.


Pedig aki mondjuk nem szeretne migránsokat az még nem biztos, hogy az általatok most vázolt dolgokról teljesen megfeledkezett volna....

2018. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Nem csak az eu meg ausztria létezik és nem csak a nyugat.
2018. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!