Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik azt hiszik hogy Nyugat-Eu...

Akik azt hiszik hogy Nyugat-Európa az összeomlás szélén áll azok miért nem mennek ki legalább Ausztriába és nézik meg a saját szemükkel mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Több százezer magyar ment ki Nyugat-Európába és semmi bajuk, szinte egyik se jött vissza.

2018. máj. 5. 08:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
24%

"Belgiumban töltök a munkám és a családi kapcsolataim miatt, de egyre inkább úgy érzem, hogy már nincs az a pénz, amiért megérné"


szerintem ebből is látszik mennyire felesleges ezen vitatkozni, hiszen annyira különbözünk. nekem például Belgium az ország ahol élnék. Jelenleg nincs az a pénz, amiért előbb választanám, mint Magyarországot.

2018. máj. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
94%

#24

Nincs is vita köztünk, hiszen ugyanazt mondod mint én:

"Belgium az ország ahol élnék. Jelenleg nincs az a pénz, amiért előbb választanám, mint Magyarországot."

Én is így vagyok vele.:)

2018. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
39%

Azért kérdező, mert az ilyen emberek 90%-a a faluja határát sem lépte át soha.

Én voltam Nyugaton többször is, a "hanyatló nyugat" fővárosában Brüsszelben is. És tudod mi a helyzet? Az, hogy ezek mocskosul gazdagok és nagyon királyul csinálják a dolgokat. Minden nagyon meg van szervezve és baromi logikus. De olyan szinten, hogy itt még álmodni sem lehet róla.


És akkor jönnek a zombik a migránsokkal.

Na most hagy áruljam el, hogy Svédországban. Ami szerintük már a polgárháború szélén van aránylag 30%-al kevesebb gyilkosság történik mint itt, és a bűnözés is lényegesen alacsonyabb.

Szóval hiába migránsoznak, a számok mást mutatnak. Én a számoknak hiszek.

És akkor linkelnek mindenféle híreket, hogy "megölték, feldarabolták stb" fantasztikus..... senkit nem érdekel, mert itt ugyanez zajlik, azzal a különbséggel, hogy itt a "migráns" szót ki kell cserélni "magyar"-ravagy "fiatal", "roma" stb.


Ehhez képest pl. Svédországban

az emberek átlag 7-évvel tovább élnek

3-szoros életszínvonalon

aránylag 30%-al kevesebb gyilkosság történik

és alacsonyabb a bűnözés


Ezek a tények, bárki utánanézhet és rákereshet. A többi bullshit.

2018. máj. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
63%
Menj már a fenébe a hülyeségeiddel, kérdező. Itt élek 20 km-re Ausztriától, rengeteget járunk át, vannak rokonok a határ túloldalán. Nem kiköltöztek, hanem a trianoni döntés következtében egyszer csak határon túlra kerültek. Vas megyében különb falvak vannak, mint Burgenlandban, óriási léptekkel gyakorlatilag utolértük őket, egyedül a jövedelmekben van némi különbség, de az is folyamatosan csökken. Vásárolni már rég nem érdemes átjárni, ők jönnek át hozzánk, mert nálunk a szolgáltatások sokkal olcsóbbak. Nincs olyan hétvége így tavasszal, hogy 2-3 osztrák lakodalom ne lenne a városunkban, behozták ezt az idióta szokást, hogy végigdudálja az utcákat az esküvői konvoj. Lehet, hogy az Avas lakótelephez képest Ausztria maga a Kánaán, de a közbiztonság már most sem jobb utóbbiban, sőt.
2018. máj. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
39%
Azért Én kiváncsi lennék ezekre a tényekre adatokra pár év múlva is...Amúgy meggyőződésem mi sem fogjuk megúszni bármit csinál a kormány...
2018. máj. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha nincs sok pénzed, akkor szar környéken fogsz lakni, legyen az Németország vagy Magyarország.


Én személy szerint szar környéken lakok Némtországban (Gronau), és tulajdonképpen rosszabbul érzem magam mint otthon. Magyarországon meg tudom engedni magamnak, hogy jobb környéken lakjak.


Én pl. ezért jövök vissza.

2018. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
52%
Mert a magyaroknak a rossz fizetésükkel, rossz egészségügyükkel az egyetlen örömük hogy azt hiszik nyugat-európa rossz hely. Itt vannak olyan települések ahol tényleg beveszik hogy az osztrákok tömegesen Magyarországra mennek élni.
2018. máj. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
60%
Kicsi szívem, gyere el ide a nyugati határszélre, meg fogsz lepődni. A sógoromék kisalföldi, 500 lelkes faluban lévő házát is egy osztrák házaspár vette meg, de ha körülnézel főleg a gyógyfürdős településeken, lassan több osztrák lakik ott a saját házában, mint magyar.
2018. máj. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
49%
Ezt mondom nagyon jó hely Magyarország én attól tartok nehogy egész Ausztria idejöjjön élni. Elvégre ilyen fizetések, egészségügy nem sok országban van. A legjobb életszínvonal itt van egész Európában. Bajban leszünk ha a sok migráns miatt a németek, angolok tömegével itt szeretnének élni.
2018. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
95%
Nem elég kimenni. Ott kell élni. De még ez sem elég, mert sok magyar él ott úgy, hogy csak felszínes kapcsolata van a helyiekkel, fogalma sincs az aktuális politikai állásról, az embereket foglalkoztató témákról. Elég neki, hogy megkapja a segélyeit, megvan a havi 2 ezer eurója és kész. Az osztrákok már nem olyan nyitottak, mint mondjuk 20 évvel ezelőtt. Nem olyan a közbiztonság, mint volt, jobban spórolnak, panaszkodnak, hogy minden drágább lesz, hogy magasak a bérleti díjak, hogy túl sok a külföldi. Igen. Ezért is szavaztak két bevándorlás ellenes pártra. Ez jelzés értékű.
2018. máj. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!