Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez lesz Európa jövője 1-2...

Ez lesz Európa jövője 1-2 évtized múlva?

Figyelt kérdés

[link]


A vörös a keleti blokk, a zöld a nyugati rész.

(maradt néhány kicsi sziget kéknek azokat nem volt kedvem mind átszínezni)



2018. jún. 11. 08:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
jav* nem kér még egyből
2018. jún. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
92%
Ugyan már, Putyinnak addig kell az ország, amíg bomlaszthatja vele az EU-t. Orbán méretes nyelvcsapásokkal ki is szolgálja, lásd a temérdek csak általunk nem aláírt vagy megvétózott tervet. Az iszlámtól rettegő ostobák meg szót sem érdemelnek, annyira elrugaszkodtak a valóságtól.
2018. jún. 11. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom hogy lesz...de Baroso a korabi figura maoista volt...Junker baratunk meg a minap meltata marxot aki szerinte nem felelos a meszarlasokert..habar erkedes hogy marx tobb oldalon ertekezi a parasztsag konkret kiirtasarol mivel veszelyesnek tartja oket...

A migransok hivasa is olyan legyunk egyutt jo tesok komcsi internacionalizmusra hajaz...nem beszelve hogy meg anno nyugatnemetbe lattam parkban marx szobrot...totagast is alt a fejembe minden amit a nyugatrol hittem.....szoval ha sarkitott akarnak lenni ugy nez ki inndha arrafele tenyleg komcsik vezewtnenek vagy nagyon beastak volna magukat a hatalomba...ami meg az oroszokat illeti nem tartom oket se megbizhatonak...de ami a kinalat: migransok, Junker vezette nyugat, oroszok es kina...na ezzel el is vettek az etvagyam mert egyik pnt se fogamra valo a menubol.....

2018. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!