Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem felháborító, hogy plakátok...

Nem felháborító, hogy plakátokon uszítanak Orbán Viktor ellen?

Figyelt kérdés

Itt a link:


[link]


Szerintem felháborító, hogy valakit így lejáratnak és megaláznak. Én mindig annak a pártján álltam, hogyha valakivel gond van, akkor meg kell vele beszélni, tisztázni kell vele a dolgot, és ha nem változik, akkor az adott tisztségtől megvonni, esetleg ha börtönt érdemel, akkor börtönbe csukni. De úgy gondolom, hogy valakinek a személyét ennyire tönkretenni, eldémonizálni, lejáratni, megalázni nem szabad! Aki bárkit akár plakátokon uszít valaki ellen, és lejárat másokat, egyenesen lejáratóhadjáratot indít valaki ellen, az jó ember nem lehet! Megvetem az ilyen embereket, és szerintem maguk is bűnt követnek el! Hogy süllyedhetnek ilyen mélyre a liberálisok?


2018. nov. 11. 15:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Az nem háborított fel, amikor Soros, az EU, a menekültek, az ENSZ, Sargentini, Verhofstadt meg még ki tudja ki ellen uszított a Fidesz?
2018. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%
Ööö....te ugye vak és süket voltál még a választási, a migráns és a Soros plakátok idején?
2018. nov. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
88%
Ja a civileket és az ellenzéket el is felejtettem megemlíteni (pl. Vona iszlamista, Juhász drogos, Szél nemzetbiztonsági kockázat stb.). #1 voltam.
2018. nov. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

Az eddigi 20 plakátkampányt ezek szerint átaludtad (Soros, Brüsszel, ellenzék, migránsok, meg az egész világ ellen).

Olyan szintű a nemzeti manipuláció, hogy már a gyerekek is olyanokat játszanak az iskolában, hogy Soros meg a migránsok, mert bele van ültetve a fejekbe a félelemkeltés meg démonizálás.

2018. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Az teljesen világos hogy nem uszításnak hanem görbe tükörnek szánták. De ezt biztos hogy az érintettek is tudják csak egy jó alapnak látták egy felháborodó cikk írásához.
2018. nov. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
92%

Lol, mert szerinted ha egy tea közben elmondanám Orbannak, hogy mi baj van vele, változtatna bármin is?

Ez nem így megy drágám, álomvilágban élsz.

2018. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 szántóvető ***** válasza:
91%

ha az igazságot tárják eléd az uszítás?mert akkor igen,felháborító.te meg bégess tovább,tapsikolva.

[link]

2018. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
9%
Ajjaj, a sok libsi az iróniát, és az ő korábbi hisztijeik kikarikírozását sem ismeri fel... De hát nem éles eszükről híresek.
2018. nov. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%
Éppenhogy a Fidesz maffiára jellemző az uszítás.
2018. nov. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Felháborító a Fidesz uszító, lejárató, karaktergyilkos, hazug gyűlöletpolitikája.
2018. nov. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!