Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem felháborító, hogy plakátok...

Nem felháborító, hogy plakátokon uszítanak Orbán Viktor ellen?

Figyelt kérdés

Itt a link:


[link]


Szerintem felháborító, hogy valakit így lejáratnak és megaláznak. Én mindig annak a pártján álltam, hogyha valakivel gond van, akkor meg kell vele beszélni, tisztázni kell vele a dolgot, és ha nem változik, akkor az adott tisztségtől megvonni, esetleg ha börtönt érdemel, akkor börtönbe csukni. De úgy gondolom, hogy valakinek a személyét ennyire tönkretenni, eldémonizálni, lejáratni, megalázni nem szabad! Aki bárkit akár plakátokon uszít valaki ellen, és lejárat másokat, egyenesen lejáratóhadjáratot indít valaki ellen, az jó ember nem lehet! Megvetem az ilyen embereket, és szerintem maguk is bűnt követnek el! Hogy süllyedhetnek ilyen mélyre a liberálisok?


2018. nov. 11. 15:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
13%
Nem, nem felháborító. Az Orbán ellen uszító plakátok nem változtatnak semmin, úgyhogy csináljanak csak még többet. Legalább fogy az adófizetők pénze.
2018. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
22%

Hogy valaki a kérdésedre is válaszoljon Kérdező, engem speciel nem háborít fel, inkább elégtétellel tölt el.

Valamit nagyon tudhat Orbán Viktor, ha Macrontól kezdve Brüsszelig mindenki a lejáratásával foglalkozik.

Ha olyan jelentéktelen, senki kis ország lennénk, egy olyan vizesnyolcas miniszterelnökkel, mint ahogy itt néhányan vizionálják, akkor nem fektetnének bele energiát.

Csinálják csak, semmi nem változik!

2018. nov. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
13%

Kérdező

Nem kell hisztizni miatta. Egyrészt aki nem tudja mi az amit Orbán valójában mond és csinál, annak nem is számít - mert vagy fogalma sincsen róla kicsoda és miért van azon a plakáton, vagy másik eset, hogy eddig is elhitte ezeket a hülyeségeket - vagy éppen ellenkezőleg, ez nem változtat azon, hogy egyetért azzal amit Orbánról tud.

Egy olyan kampány ez amelyik kész öngól a kampányoló számára. Hagy csinálják. van egy olyan gyanúm, hogy a következő EU parlamentben már nem lesznek ott, hogy Orbánt lejárathassák.

2018. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#12 Értem mire célzol. De rossz a megoldás. Ha olyan veszélyes valaki, akkor egyszerűen menjenek oda hozzá nyíltan, és zárassák börtönbe! Azzal, hogy ide-oda megy a lejáratás, nem javítanak a helyzeten! Csak növelik a gyűlöletet az emberekben. Az most mindegy, hogy kire irányul, az emberekre ez pszichológiailag úgy hat, hogy ők is gyűlölködők lesznek! Ez nem megoldás a problémára!
2018. nov. 11. 17:52
 15/27 anonim ***** válasza:
86%

Visszanyal a fagyi? :D


Nem feháborító, elvégre igaz a plakát, ellentétben a fidesz plakátokkal.

2018. nov. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Szép kérdés. Bejött ;)
2018. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg belinkelnéd a Soros plakátokhoz kapcsolódó hasonló hangvételű kérdéseidet / hozzászólásaidat.

Utána beszélgethetünk.

2018. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
24%

Azt szokták mondani, a rossz reklám is reklám.

Tudtommal egyre több ember fordul el a migrációtól, nem gondolnám, hogy ezzel népszerűsíthetik.

Lényegében inkább a magyar álláspontot reklámozzák, hiszen felhívják a figyelmet rá.

Ennél többet nem tehetnek.

A magyar kormány nem akar az idegen országok belügyeibe beavatkozni és soha nem volt egységes az álláspont migráció ügyében, ezt mindenki tudja, egység felbomlásáról ezért értelmetlen beszélni.

Azt is sokan megértik, hogy a felzárkóztatási pénzek többsége megtérül, vagy már meg is térült a piacok megnyitásán, annak idején ezt eléggé elmagyarázták, hiszen sok ellenzője volt az EU bővítésének, vagyis nincs ütőereje a plakátkampánynak, inkább szánalmas, főleg az a magyar támogatás, amit egyesek helyesnek vélnek, nem fogva fel, hogy a törvényes miniszterelnökünket támadják, akit a magyarok demokratikusan választottak meg, kifejezve akaratukat, hogy egyetértenek a politikájával, amiről egyébként sem volt kétség, hiszen a korábbi szondázásokkal már kinyilvánították.

Ettől Orbán nimbusza csak nő, ez a Sargentini jelentés után is nyilvánvalóvá vált.

A magyar ellenzék katasztrofális szereplése is ennek köszönhető, a migrációhoz fűződő viszonyukhoz, meg a kormányt gyalázó kampányaiknak, de ezt még most sem fogják fel.

Érthetetlen pedig, szinte elképesztő, hogy máshol, vagyis mindenhol keresik az okát, csak ott nem, ahol az valóban van, mintha szándékosan nem akarnák megérteni, hogy tényleg utálja mindenki a gondolatot, hogy arabok és négerek tömegei árasszák el hazánkat, még ha csak átvonulni is akarnának rajta.

Az is meglepő nekem, hogy itt is egyesek minősíthetetlen tónusban nyilatkoznak a magyar kormányról és vezetőjéről, olyan undorító stílusban, ami szintén öngól, mert ezzel csak ellenszenvet kelthetnek az emberekben, főleg azokban, akik megválasztották már többször is a mostani kormányt.

Ezzel csak a ragaszkodásukat erősíthetik és az ellenzék felé forduló gyűlölet szítására jók az ilyen tónusú hozzászólások, amit elképzelek, hogy az én válaszom is kapni fog, bizonyára kioktatnak majd tökkelütött suhancok, hogy 'fideszbirka' vagyok, aki benyeli a... hm, inkább meghagyom nekik, dolgozzanak meg az utálatért, ahogy a mostani plakátkampányt támogató magyarok is teszik, meglehetősen hazaáruló módon.

2018. nov. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
70%
#13: Én tudom mit csinál valójában Orbán. Lebontja a demokráciát, lop és uszít, emellett elgáncsol minden közös európai ügyet. Az hogy te nem veszed észre, mert agymosott vagy, az elég nagy baj, de kettőnk közül nem én vagyok a hülye.
2018. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
30%

Bravó!

Ezzel megint egy csomó embert Orbán mellé állítottál.

Engem is, pedig én nem is szoktam szavazni, de legközelebb megteszem és a Fideszt fogom támogatni, illetve talán a MI Hazánk Mozgalmat majd, de ez majd elválik.

2018. nov. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!