Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem felháborító, hogy plakátok...

Nem felháborító, hogy plakátokon uszítanak Orbán Viktor ellen?

Figyelt kérdés

Itt a link:


[link]


Szerintem felháborító, hogy valakit így lejáratnak és megaláznak. Én mindig annak a pártján álltam, hogyha valakivel gond van, akkor meg kell vele beszélni, tisztázni kell vele a dolgot, és ha nem változik, akkor az adott tisztségtől megvonni, esetleg ha börtönt érdemel, akkor börtönbe csukni. De úgy gondolom, hogy valakinek a személyét ennyire tönkretenni, eldémonizálni, lejáratni, megalázni nem szabad! Aki bárkit akár plakátokon uszít valaki ellen, és lejárat másokat, egyenesen lejáratóhadjáratot indít valaki ellen, az jó ember nem lehet! Megvetem az ilyen embereket, és szerintem maguk is bűnt követnek el! Hogy süllyedhetnek ilyen mélyre a liberálisok?


2018. nov. 11. 15:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%
#20: Én pedig a hozzád hasonló széljobbos őrültek miatt fogok külföldre költözni.
2018. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az az igazság, valójában baloldali lennék, de sajnos nincs hazánkban igazi baloldali párt, illetve nincs is más párt, akire nyugodt lélekkel lehetne szavazni.

A Fideszt sem tartottam erre érdemesnek eddig, de egyre több olyan dolgot tapasztalok, amiért szimpatikus immár.

Az MHM azért keltette fel a figyelmemet, mert végre van egy politikai szereplő, amely ellenzéki létére hasonló véleménnyel van a bevándorlásról, mint a mostani kormány, a többi majd ezután jön.

Egyébként semmi akadálya, ha külföldre akarsz menni, magam is voltam vendégmunkás többször is, bár én soha nem akartam kivándorolni, mert itthon akartam, akarok élni, csak egy kis pénzt akartam keresni, hogy jobban boldoguljak.

De ki is vándorolhatsz, ha akarsz, senki nem fog utánad sírni, ha jobban tetszik máshol az élet, mehetsz, ahová tetszik, vagy ahol befogadnak.

Az EU-ban manapság útlevél sem kell, meg munkavállalási, vagy tartózkodási engedély, szóval nincs akadálya.

2018. nov. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a Soros plakát.

Így működik a politika, szerintem még belefér a törvényes keretekbe.

2018. nov. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem felháborító, ez ingyen reklám Orbán kampányának. Sok ember nem is tudta mit képvisel ő, most legalább elvitték a hírt, hozzájuk is. Még ha negatív képet is festenek róla, rengeteg szimpatizánsa lesz. Aki eddig gyűlölte, az ezután is fogja.


A negatív reklám is reklám!

2018. nov. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

"A negatív reklám is reklám!"


Nem feltétlenül. Vannak esetek, amikor igen. De sok esetben csak lejáratják az illetőt.

2018. nov. 12. 09:04
 26/27 anonim ***** válasza:

Magyarországon minden sikeres ami negativ. A kampány a reklám. Mi annak tudunk örülni ami szar. Ez a "dögöljön meg a szomszéd tehene is" hozzáállás. A külföldiek nem értik miért jó ez nekünk mi meg nem tudjuk mit nem lehet ezen érteni.

Meglátjuk mire mennek vele nyugaton.

2018. nov. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nem felháborító, hogy a fidesz plakátokon uszít a politikai ellenlábasai ellen ès mellesleg hazudik?
2018. nov. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!