Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mire fel utálják enyire a...

Mire fel utálják enyire a Szerbeket?

Figyelt kérdés
Értem én hogy maguknak kedves Magyarok hiányzik vajdaság. Sajnálatom fejezném ki hogy 45 ezer Magyart megöltünk.De Tito aki megparancsolta adot AUTONOMIÁT Vajdasáfnak.1956 idejében magam is osztottam a Magyar menekülteknek kenyeret.Tito kinyitotta Jugoszlávia határait előtetek akkor.Aki asztán elvette az Autonomiát arra én sem vagyok büszke!Szerbek nagyon sok vérengzést csináltak abban az időben... De nem fér a fejembe amit ők csináltak előtte/közbe arrol senki sem szól semmit!Pl a Kosovoa a muzulmán terroristák már régóta terror cselekményeket tettek.Szerbia kikülte akkor erőit harcolni velük... Aztán NATO lebombázta vajdaságot is.Volt valamo köze Koszovóhoz?

2019. jan. 16. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ti Szerbek telepítettek Koszovói Szerbeket a Vajdaságba, hogy több legyen belőletek mint Magyarból.Ezért lettek többségben az Albánok.Köszönjétek magatoknak.
2019. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
És az USA mitől lenne jobb? Abba hogy Magyarlakta területeket is bombázott le? Szóval ha Szerbeknek van egy rossz multyuk, akkor minden egyes Szerb elítélendő lenne?
2019. jan. 17. 22:57
 13/15 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! Az ottani albánok miatt telepítettük ide! Meny albániána és mond hogy Szerb vagy...Nézd mit tesznek veled.
2019. jan. 17. 22:59
 14/15 A kérdező kommentje:
És ha szerintetek a területcserés megoldás nem jó(szerb ötlet). Egyetértettek az Albánok szerb termékek égetésével,katonák, rendőrök kiküldésével Szerbek lakta részre az a ti lelki szegénységetek!
2019. jan. 17. 23:02
 15/15 anonim ***** válasza:
Az USA nem jobb.
2019. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!