Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Görögországban megéri élni?

Görögországban megéri élni?

Figyelt kérdés
Csodálatos hely, más az emberek mentalitása szabadabbak nincs gyűlölet.

2019. jan. 28. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Görögországban csődbe ment. Csak az az mentette meg hogy az EU közbelépett. A görögök egyáltalán nem mondhatóak szorgalmasnak és meghamisították az ország adatait. Szerintem nem éri meg.
2019. jan. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3-400 ezres nyugdijal már igen.
2019. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Élni mindenhol megéri.
2019. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Ezeket a hülyeségeket hol hallottad? Én éltem kint 5 évet, Thesszaloniki mellett, az kell mondjam hogy a görögök elég bunkóak (kivéve persze a turistákkal való viszonyt, az teljesen más, én a hétköznapi görögországról beszélek). Ugye mi magyarok elég gyűlölködőnek tartjuk magunkat, na ezt szorozd meg hárommal és megkapod a görögöket. Eléggé hiúak és makacsak is. Ha valami bajuk van mindig ordibálnak elsőre. Thesszaloniki meg meg tele van oligarcha maffiózóval maffiózóval akik azt csinálnak amit akarnak és ahol akarják, lazán megállnak az egyirányú forgalmas utcában az úton kávézgatni egyet, dudálni meg persze senki nem mer.

A másik hogy mindenért úgy kell könyörögni. Ha csőtörés van és rá is érne a vízvezetékszerelő (mert amúgy nagyon lusták, nem szeretnek dolgozni) többször fel kell hívni hogy ráérjen, persze el is szokták felejteni a megbeszélt időpontot, ekkora megint hivogatni kell és 3-4 nap múlva talán megjelenik.

2019. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem Görögországot, de azért ott sem ártana legalább 2-3000 euró/ hó, hogy jól lehessen élni.
2019. jan. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#1

Persze meg rettegjünk a migránsoktól mert milliók jönnek nem? 2019-et írunk. A görögök kilábaltak a válságból, meg amúgy mert volt néhány tolvaj kormányuk attól még a görögök nem lesznek egytől egyig semmirekellők. Mi is előbb utóbb ilyen helyzetbe kerülünk a fidesz miatt és akkor már minden magyar semmirekellő?

2019. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
85%
A HDI magasabb a magyarnál, szóval igen, jobb ott élni, de akkor már inkább Délnyugat-Európába menj, ha megteheted.
2019. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

"Mi is előbb utóbb ilyen helyzetbe kerülünk a fidesz miatt és akkor már minden magyar semmirekellő?"


Nem mind de sokan. Amilyen a szülő olyan a gyerek, amilyen az ország vezetés olyan a társadalom is. A magyar ember ott csal ahol tud. Ha jön egy új törvény egyből keresi a kiskaput. Ha elhagyod a tárcád, telefonod stb, 80% hogy nem kapod vissza. Ezek után nem csoda hogy egy tolvaj fidesz kormányt szavaztak meg újra. A 4-es válaszoló pedig tapasztalatból írta és megerősítette.

2019. jan. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!