Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki volt már Görögországban...

Aki volt már Görögországban (esetleg Sarti közelében) a kalózhajós kiránduláson, mi a véleménye megéri? Milyenek a görög estek amiket itt szerveznek, megéri elmenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 3. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A gorog est altalaban hagyomanyos gorog etelt jelent,az est folyaman gorog tancosok lepnek fel, kesobb pedig lehet hozzajuk csatlakozni, megtanitanak nehany egyszerubb lepest.Ezerszer voltam mar gorog esten( Gorogorszagban elek),de meg mindig szeretem.Ha elso alkalom lesz, akkor erdemes elmenni.

A hajo kirandulasok is jok szoktaka lenni,nagyon szep helyekre visznek el,es a legjobb modja annak,hogy szinte mindent megnezz 1 napba surutve ami hajorol lathato.Masreszt eleg faraszto,sokszor tomeg van a hajon,egesz napos program,ha nem birod sokaig a hajozast akkor nem ajanlom.

Mi inkabb berelni szoktunk hajot/motorcsonakot.Ehhez a verziohoz persze tobb ido kell,meg nem art ha tudod pontosan mit akarsz megnezni,de legalabb oda mesz ahova akarsz,es nem kerget senki,hogy indulni kell stb.

2013. júl. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hy!

Ha olcsók a kirándulások akkor megéri!

Ha már Sartiban jártok érdemes bérelni robogókat és elindulni csatangolni a szigeten,a környékbeli partok városok,hegyek meseszépek.Én körbemotoroztam a félszigetet életem legjobb napjai voltak! :)

Azok a görög estek meg amolyan sablonosak... egyszer ki kell próbálni ezt is de ott Sartiban elkezdetek kisétálni lefelé akkor nagyon sok eldugott fürdőhely van ami nagyon csendes és szép!Ha tehetem visszamegyek oda nyaralni!(tudom hogy sok ott a magyar,de ez annyira nem probléma)

Amire még érdemes elmenni azok a sziklák ahová visznek turistabusszal.És mellesleg van motoros kocsma is ott ahol lehet bérelni motorokat,robogókat,vannak discók,tengerparty clubbok bulik.Egyszerűen egy külön életérzés!!!

És érdemes egy pár dolgot megtanulni görögül,mert azt szeretik a helyiek ha az anyanyelvükön beszélnek.

Jó nyaralást!(biztos meg lesz) :)

2013. júl. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha még esetleg aktuális,ha mégsem akit ugyanez érdekel,remélhetőleg hasznos lesz:én még nem voltam,de egy barátom igen. A görög
2013. okt. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
este nagyon jó,görög táncokat láttak/táncoltak,görög ételeket,italokat ettek,ittak,megismertek görög szokásokat,ő 2 éve volt,de
2013. okt. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
azóta is rengeteget emlegeti,szóval tényleg nem lehetett semmi.:)
2013. okt. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!