Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri Görögországban motort...

Megéri Görögországban motort bérelni? Vagy inkább buszos fakultatív programokra fizessünk be?

Figyelt kérdés

2 hétre mennénk és jó lenne minél több helyet megnézni. Olvastam pár helyen, hogy mennyibe kerül autót bérelni, 100.000 ft alatt nem jönnénk ki vele.


Na de mi a helyzet a robogókkal? Azt megéri bérelni, vagy inkább a csoportos, buszos fakultatív programokra éri meg befizetni?


2016. aug. 10. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
A robogó annak való, akinek van helyismerete. Te még egy görög útjelző táblát, feliratot sem tudsz leolvasni. A buszos úton legalább a célnál tesznek le, megvárnak és visznek tovább. Az idegenvezetőtől lehet ezt-azt kérdezgetni.
2016. aug. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Rengeteg szigetet jártam be úgy, hogy én vettem a repjegyet, a szállást és igeeeeen, a robogót is. Fantasztikus érzés.

Azóta sem értem azokat a lúzereket, akik utazási irodával utaznak, ráadásul ott fakultatív programokban gondolkodnak.

2016. aug. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt baromság, minden ki van táblázva latin betűkkel is (vagy a görög írás alatt, vagy a görög táblától 20-50 méterre).

Am alapvetően a motor-autó bérlés megéri (sok helyen nincs kaució, nincs limitálva a napi km stb). A lényeg csak az, hogy járd be a környéket, ne a legelső helyen bérelj. Nézz körbe, és válaszd a legjobb ár-érték arányt.

2016. aug. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!