Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A migránsoktól rettegő Fidesze...

A migránsoktól rettegő Fideszeseknek miért mindig Svédország a céltáblája? Van-e ennek más mögöttes tartalma a migránsokon kívül?

Figyelt kérdés

Ugyanis elég röhejes már ez az országban menő "Hanyatló Nyugat" propagandahadjárat, meg hogy az terjed a migránsokról, hogy Mad Max-et csinálnak a nyugati országokból.


Főleg az a legviccesebb az egészben, hogy valamiért pont Svédország a céltáblája sok ilyen Fideszbolondnak, valószínűleg jelezve azt, hogy nem is annyira a migránsokkal van baja sok ilyen embernek, az csak egy "casus belli" és talán a valódi bajuk a működő demokrácia, a normális életszínvonal, a melegek és transzneműek elfogadása, a férfiak és nők közötti egyenjogúság.



Haverom a családjával már 4 éve megpattant Svédországba, és többször is jártam már nálunk, kb. olyan ott az élet, mint egy sci-fi utópiában, olyan a svéd társadalom, mint a Warcraft-ból a Gnómok társadalma.


Nagyon felüdülő ott látni, hogy az emberek nem vicsorognak egymásra, nem azt lesik, hogy lehet a másikat átverni, bosszút állni rajta, irigykedni rá.


Amint megtanulok alapfokon svédül én is húzok ki hozzájuk, mert még bolti pénztárosként is jobban élhetek ott. Ha anyagiakban nem is annyival, de legalább nem kell mindennap gyomorgörccsel mennem dolgozni és látnom az utcán a sok beteg elméjű pszichopatát, amivé sok magyar változott.


Vicces, de Svédország kb. az az ország, amilyennek a Kádár-rendszerbeli propaganda próbálta idealizálva lefesteni a korabeli Magyarországot. A különbség az, hogy ezen társadalom a svédeknél meg is valósult! Alighanem a leginkább Magyarországra (főleg 80-as évekbeli Magyarországra) hasonlító nyugati ország, csak a magyar társadalom sok negatívuma nélkül.


Igen, vannak gondok a bevándorlókkal, de ahhoz képest ami mondjuk Marseilles-ben megy (ami szintén nem olyan nagy, mint aminek a magyar propaganda felfújja) szinte nulla probléma van egy borsodi cigánysor állapotához képest.



Szerintem kéne valami ellenzéki gyűjtést szervezni, hogy a Fideszesek meg az ilyen falusi Piri Nénik kijuthassanak szétnézni Svédországba, mert gondolom a fejükben valami Mordor-szerű kép él nekik arról az országról, és ezért is hisznek annyira Orbán Nagyúrban, hogy megvédi őket ettől a képzelt Pokoltól.



2019. febr. 3. 08:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Azért, mert onnan van egy magyar nő, aki visszajött és csinált vele az M1.
2019. febr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
34%

"Főleg az a legviccesebb az egészben, hogy valamiért pont Svédország a céltáblája sok ilyen Fideszbolondnak, valószínűleg jelezve azt, hogy nem is annyira a migránsokkal van baja sok ilyen embernek, az csak egy "casus belli" és talán a valódi bajuk a működő demokrácia, a normális életszínvonal, a melegek és transzneműek elfogadása, a férfiak és nők közötti egyenjogúság."


Nagyon érdekes ez a felvetés és újszerű!


Nekem az ugrott be erről a gondolatodról, hogy többször megkérdezték a feminista és nem feminista nőjogi szervezeteket, miért nem emelik fel a hangjukat a migránsok nőkkel szembeni erőszakhullámával szemben.

Én ennek utánanéztem, és minden utcai női riportban és minden nőjogi és erőszakellenes szervezetben megvolt erről a nyilatkozat, egyszerűen csak NEM HAJLANDÓ ELFOGADNI az egybehangzó véleményeket az itthoni férfitársadalom!

Ugyanis azt mondták kivétel nélkül mind, hogy NINCSEN minőségbeli vagy nagyságrendbeli különbség az itthon tapasztalt férfiagresszió és elnyomás, valamint a most érkezettek viselkedése, kultúrája között.

Pont.

2019. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%

Ezeknek az embereknek alapvetőn a 21. századdal van problémájuk és mindenáron vissza akarnak menni a múltba, legyen az kádárizmus, horthyzmus, Hitler-imádat, stb. mert akkor még rend volt és fegyelem és verték a motsadék homokosokat és lőttek a határon és a fijatalokból akkó még embert nevelt a katonaság, stb. Nem kell bemutatni őket, biztos mindenkinek van egy rakás ilyen ismerőse.

Svédországot gondolom a híroldalaik verik a fejükbe, mint ennek az idealisztikus, múltbéli tájnak az inverzét, ahol szemét transzxvesztitákat vagy miket kő elviselnie a szeginy, Magyar tisztességes jómunkásemböröknek és még a migráncsolósok is minden percben felrobbantják őket. Hát hogy lehet mégis ilyen helyen élni?


"Szerintem kéne valami ellenzéki gyűjtést szervezni, hogy a Fideszesek meg az ilyen falusi Piri Nénik kijuthassanak szétnézni Svédországba"


A bözsinénik még a falujukból is alig mozdultak ki egész életükben, honnan veszed, hogy majd elmennek neked a svédországi pokolba, hogy megerőszakolják és legyilkolják őket?

Amikor nagyanyám megtudta, hogy megyek ki Dániába, akkor remegve bőgött nekem, hogy ne menjek, mert ott meg fognak ölni engem. :D Inkább arra szervezzél gyűjtést, hogy a fiatalok ki tudjanak innen menekülni, ne a 70 éves öregasszonyokat győzködd, akik már holnap feldobják a mamuszt.

2019. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
48%
Fideszes vagyok.Azt sem tudom hol van Svédország,de ha a pártvezetés azt mondja hogy félni kell az ottani hejzettől akkor bizonyára úgy is van!Még ide migrálnak hazánkba.Csak nehogy idemeneküljenek tömegesen.De gondolom akkor majd felhúzzuk a kerítést a teljes határszakaszon.Ide ne jöjjön senki!
2019. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Én nem vettem észre, hogy mindig Svédország. Franciaország, Belgium, Németország, Ausztria is gyakran elhangzik. Ezeken a helyeken nagyon régóta vannak migránsok, legtöbbjük külön kis társadalmat létrehozva él. Az ott élő őslakosok hozzászoktak már, hogy pl. vannak városrészek, ahova nem lehet bemenni, nem lehet éjszaka egyedül sétálni, stb. Egyébként a nem migránsok lakta területeken egyelőre nincs semmi probléma.Ennek ellenére Német ismerőseim és Ausztriában élő Magyar ismerőseim panaszkodnak már migránsok miatt.
2019. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
2019. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%

"Az ott élő őslakosok hozzászoktak már, hogy pl. vannak városrészek, ahova nem lehet bemenni, nem lehet éjszaka egyedül sétálni, stb. "


Hjaaaj mintha nem lenne Magyarországon minden nagyobb településen legalább 1 olyan utca, ahova nem érdemes betenned a lábadat...

2019. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2019. febr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
67%

Elöljáróban: Rühelem a fideszt.

Közben, nem Svédország a legganébb iyen szempontból, hanem Franciaország. Svédországban is vannak nyomornegyedek, meg a helyiek többsége retteg is a migrantoktól, de ott nem szúrnak le fényes nappal a nyílt utcán. Káléná vagy Dönkerkné viszont szemrebbenés nékül. És érdekesmód kés az mindné van.

2019. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

"az terjed a migránsokról, hogy Mad Max-et csinálnak a nyugati országokból."


Nem medmekszet, hanem anarhiát. Tudom hogy a film is anarhiába jáccódik, de ez akkor sem olyan. Ezek látszólag teljesen értelmetlenül is ölnek és nem tudod miért. A helyi törvények nem is érdeklik őket, saját törvényeik vannak, amit az európai ember nehezen ért meg.

2019. febr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!