Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha SGY meghalt és a migráció...

Ha SGY meghalt és a migráció mint folyamat véget ért mit mond majd Orbán miért szavazzanak rá?

Figyelt kérdés

Jelen állás szerint, kizárólag migráns propaganda van az ország nem fejlődik semmit.


Most szüntetek meg az OKJ-s képzéseket, mer oda ugye kb senki se járt tanulni.

Több mint 1 millió magyar települt ki ezeknek 90%-a kb végleg.


Országos a munkaerő és szakemberhiány.

Az EŰ igazából már csak a hálapénz miatt létezik.

A szoc és nyugdíj rendszer már most fent tarthatatlanan.

Mit fog mondani ez az ember ha egyszer majd választások lesznek 22-ben vagy 26-ben ?


Jőn a migráns ?

Ha ez így megy tovább MO lesz az EU legszegényebb országa. Ja most még csak a 2. Gyurcsány alatt nem az volt.



2019. júl. 25. 20:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%
#10 na, ennek orulok :) akkor minden bizonnyal mégsem vagy annyira hulye, s vak, mint amennyire előadtad magad! :)
2019. júl. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
14%

#9 "Már most sem a migráció a Fidesz fő kampánytémája, hanem a töketlen ellenzék. Ez legalább akkora probléma, mint a migráció."

Nekem nem probléma, csinálják csak nyugodtan.

Addig amíg ilyenek, addig legalább nyugodtan foglalkozhatunk helyettük komolyabb dolgokkal, ők meg gondoskodnak a szórakoztatásunkról.

Mint a kérdező is, aki ilyen baromsággal kezdi, hogy "Jelen állás szerint, kizárólag migráns propaganda van az ország nem fejlődik semmit."

Amíg ennyire hülyék, addig nincs probléma.

2019. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
14%

kedves #10-es, 63%-os


Lehet, hogy ezzel sem fogok neked újat mondani, de azért ha már felvetetted, elmondom neked, mi az igazi oka annak, amiért szétverték a CEU-t és az MTA-t. Természetesen nem azért verték szét, mert a FIDESZ tök hülye, és nem érti a tudomány szerepét a modern világban, hanem azért, mert ezek az intézmények szabadkőművesek irányítása alatt álltak. (Kérem, ha lehet most senki ne jöjjön az összeesküvés-elméletes szöveggel, mert mi sem vagyunk teljesen hülyék) Ma a világpolitikában drasztikus harc folyik egyrészről a globalista (és részben szabadkőműves) politikusok, politikai erők, másrészről pedig a nemzetiek között. Ebben az országban a nemzeti oldal győzött, (és személy szerint én ennek nagyon örülök), és amíg a FIDESZ van hatalmon, mindig is szét fogják verni az ország számára káros globalista intézményeket és politikai erőket! Szétverték az SzDSz-t, elküldték az IMF-et és a Világbankot, próbálják kiszorítani a Soros-szervezeteket és minden hasonlót, amely nem a magyar nép érdekében dolgozik, hanem pont ellenkezőleg az egyes országokat kihasználni próbáló globàlis gazdasági-politikai elit szekerét tolja. (Amely már eddig is temérdek kárt okozott az országban, gondoljunk csak pl. a privatizációra, amikor magyar munkahelyek tömege szűnt meg, vagy akár a nemzetközi bankok által elindított devizahitelekre, hogy egy újabb példát mondjak) És nagyon jó, hogy ezt így csinálják, így is kell tenniük a magyar nép érdekében!

2019. júl. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
12%

#13 Bár értékelem, hogy az irány szerinted jó, ettől még nincs szétverve sem a CEU, sem az MTA.

A rendszer van megbolygatva és azoknak a kedvezményeknek, kiváltságoknak egy része kerül végre máshová, amiket élvezhettek.

A CEU köszöni jól van, csupán a székhelyét kellett papíron arrébb tennie, de itt is folytatja a tevékenységét. A KEE, azaz a Közép-Európai Egyetem, ami a CEU magyar egyeteme, az eddig is megfelelt a törvényeknek és ezután is ugyanúgy folytathatja a munkáját. Az MTA továbbra is önálló szervezet, azon innovációs és kutatási pénzek felett nem lesz már kizárólagos döntési joguk, amikről eddig ők dönthettek - és nem túl eredményesen, az elmúlt évtizedek szerint.

2019. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
17%

"Mit fog mondani ez az ember ha egyszer majd választások lesznek 22-ben vagy 26-ben ?"

Mit fog mondai:

Győztünk. Megint.

2019. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
51%

kedves #14-es,

a "szétverés" szót nem én találtam ki, ha megnézed, az előttem szólók hozták be a vitába, én csak átvettem a szóhasználatukat, mikor a beírásaikra reflektáltál. A beírásom sem az MTA és a CEU aktuális helyzetének meghatározására irányult.

2019. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
4%

Soros György sosem fog meghalni, olyan mint Trockij. Habár az égvilágon senki nem tudja, hogy mit csinált (mármint igazából, a kormány gyűlöletpropagandája nem épp objektív forrás), de a fidesz örökké* fog rá hivatkozni.


*illetv addig ameddig nem jön az új ellenségkép, mert volt már egy pár (elöször a klérus, aztán az oroszok, a luxusbaloldal, a IMF, az EU, a migránsok, Brüsszel)

2019. júl. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
#16 Lehet hogy félreérthető voltam, akkor bocsi - nem veled volt gondom. csak nem szeretem ha így marad valami, ahogyan ők használják, mert aztán csak ennyi marad meg bennük, hogy még mi is így gondoljuk, hogy ez történt.
2019. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

#17

Lehet hogy te tényleg nem tudod kicsoda Soros György és mit csinált, de ezt ne vetítsd ki másokra. Tudjuk.

2019. júl. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
71%
Kedves 63%, az hogy a fidesz pofátlan csalja a választásokat, az még nem jelenti azt hogy "lealázta az ellenzéket". Jóval többen vannak itthon orbán ellen mint mellette (még úgy is hogy több millió embert külföldre üldözött). Mondjuk ennek bebizonyításához javaslom ne a fideszmédia hazugságoktól hemzsegő okádásait olvassad, hanem kérdezz meg 10 teljesen véletlenszerű embert az utcán, és számold össze. Aztán ha nem hiszel a fülednek , kérdezz meg 10 másikat. Ezt játszd el addig, amíg a szomorú valóság le nem ereszkedik az agyadra: hogy a magyarok 90%-ának a töke kivan a tolvaj, országpusztító, hazudozó, dilettáns fidesszel, a maradék meg vagy 70+-os kádárista nyugdíjas, aki az ufókban is hisz, vagy valami érdekeltsége van a fideszben. És ne reméld, hogy ez a szar posvány féldikatótikus fél-feudalista rendszer ez örök lesz. Elég egy válság, és ez az ország úgy dől be mint a kártyavár. Akkor majd leshetsz, mikor a kedvenc uramkirályod lelép a haverjaival meg a magyarok pénzének 90%-ával, egy mélyszegény kaotikus putrit hagyva maga után.
2019. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!