Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nektek nem átlátszó a balliber...

Nektek nem átlátszó a balliberálisok kórházazása?

Figyelt kérdés

Mostanában ellenzéki körökben divat arról beszélni, hogy a kórház lerobbant, bunkó a nővér/orvos, nincs szappan, wc-papír, és úgy beállítani ezt, mintha ez a kormány hibája lenne.


Csupán azt az egy dolgot nem említik, hogy ez Magyarországon mindig is így volt. Gyurcsány alatt, Boross alatt, Kádár alatt is bementél egy magyar kórházba, és lerobbant volt minden, az orvos egy szadista volt, a wc össze volt szarva és nem volt papír meg szappan.


Erre telik abból, hogy mindenkinek "ingyen" biztosítjuk az egészségügyet, a TB ezt tudja fedezni, főleg ha beleszámoljuk a sok segélyhuszárt, meg a feketézőket, akik befizetik a havi 8000-t.


Mellette ott van még az a jó kis szokás, hogyha valaki meglát bármilyen intézményben egy "ingyen" guriga wc-papírt vagy szappant, egyszerűen ellopja. Gondolom megunták a kórházak, hogy a takarítónő reggel 6-kor berak új szappant meg papírt és 6:10-re már lába kélt.



2019. júl. 26. 03:33
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem inkább az a szánalmas, hogy Gyurcsány már 10 éve elhúzott a franzba, de ti még mindig gyurcsányoztok. Még jó, hogy nem Ferenc Jóskára vagy Metternichre fogjátok a mai egészségügy pocsék állapotát.

Azt meg megint nem értem, hogy ha én, teszem azt, mondjuk jobbikos, lmps vagy momentumos vagyok, esetleg pártnélküli ellenzéki, akkor mégis mi a rák közöm van Gyurcsányhoz, akit szintén megvetek?

2019. júl. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
81%

Csak egy mai cikk:

[link]

2019. júl. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
67%

"Csupán azt az egy dolgot nem említik, hogy ez Magyarországon mindig is így volt. Gyurcsány alatt, Boross alatt,"


Miért a Fidesz talán megemlítette ezeket 2002-2010 között?

2019. júl. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

#12

Ezzel nincsen semmi probléma, hiszen "régenis ígyvót, oszt akkó is túlétük."

2019. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
Akkor Gyurcsány idejében miért sivalkodtatok, hogy milyen rossz? Csak vissza kellett volna gondolni rá, hogy a szociban sem volt jobb, aztán megelégedni azzal, hogy legalább visszafelé nem fejlődtünk. Sőt, Mátyás király idejében sem volt jobb az egészségügy, azóta viszont fejlődtünk, erre még tapsolhattok is.
2019. júl. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
76%

#15

Na látod, ezt én sem értem.

Már a Gyúncsán alatt is jobban éltünk, mint az albánok és a zimbabweiek, szóval nem értem, hogy mire volt az a sok panasz.

2019. júl. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%
#16 Az előző kérdésnél, ami majdnem szóról szóra ugyanez volt, azzal példálózott a kérdező, hogy Kombóban örülnének ilyen egészségügynek. Kb olyan, mint mikor a kormánypárti sajtók örvendeznek, hogy dehát nem is magasabb a román minimálbér, mert a magyar 10 ezer forinttal több. Aztán amíg nem mi vagyunk a legrosszabbak, hanem még van 1-2, aki mögöttünk kullog, addig csak ne legyen okunk panaszra.
2019. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
*Kongóban
2019. júl. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
1%
Az egészségügy mindig is szar volt, akkor lesz jobb, ha végre nem állami kézben lesz, hanem magánbiztosítók, magánorvosok, magánkórházak lesznek. Oktatás dettó ugyanez. Csak még Orbán se olyan tökös, hogy ezt meglépje, addig marad ez a proli rendszer.
2019. júl. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
62%

"Már a Gyúncsán alatt is jobban éltünk, mint az albánok és a zimbabweiek, szóval nem értem, hogy mire volt az a sok panasz."


Ez majd a főnöködnek mond, hogy nyugodtan csökkentheti is a fizetésedet, hiszen már is jóval többet keresel, mint az albánok vagy a zimbabweiek.

2019. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!