Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazókat nem...

Az ellenzéki szavazókat nem zavarja, hogy az ellenzéki pártok nagy része beengedné az illegális bevándorlókat?

Figyelt kérdés

2019. júl. 27. 15:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Nem zavar, hogy a migrációs válságnak már rég vége?

Engem, mint ellenzéki szavazót sokkal jobban zavarnak az ukrán gazdasági migránsok, akik miután szaréhugyé dolgoznak (pár évig magyar honban, aztán ők is mennek nyugatabbra) ezzel lenntartva a béreket.

Pl nálunk a faluban van egy kisebb üzem, most már szinte csak ukránok melóznak ott, 4műszakban nyomják 100ezerért. A magyarokat, akik emberibb bért akartak, vagy neadjisten egyszer-kétszer lebetegedtek, lecserélték ezekre az igénytelen emberszabásúakra (20an laknak egyetlen kádàrkockában)

2019. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Teljesen egyetértek, ugyanakkor miért az ukrán bevándorlók kérdése miért függ a pártpolitikától, magyarul ha az ellenzék kormányozna, akkor nem lennének ukrán bevándorlók?
2019. júl. 27. 15:25
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Azt mondod, hogy az ellenzéki pártok "beengednék" a bevándorlókat. A fidesz pedig be is engedi őket. Az egyik egyszerű feltételezés, a másik a magyar valóság.
2019. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%

Engem -mint ellenzéki szavazót- Orbán demagóg hülyeségei és a birkáinak bégetése szokott csak zavarni.

Sajnos az a helyzet, hogy még a migránsok is jobbnak látják hazánkon átmasírozni, mint itt megtelepedni. Engem speciel ez zavar igazán.

2019. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
8%
Egyeseket szerintem zavar, mások a pártjaikhoz hasonlóan liberálisok, nem látnak kivetni valót a magyarság esetleges kisebbségbe kerülésében, egyenlőnek tartják az összes kultúrát, (helytelenül) elítélik az általánosítást. A ballibek számára ennél fontosabb a korrupció, az orbántakarodj, az autokratizmus leváltása, az emberi jogok (még ha bele is rokkan az ország).
2019. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
#3 De a Fidesz mindenhol azt propagálja, hogy megállítják a bevándorlást, meg megvédik a határokat és hasonló BS. Valaki látott már egyetlen bevándorlót, amit a fidesz engedett be?
2019. júl. 27. 15:32
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
#6: Letelepedési kötvény mond valamit? Migránsokat csak a fidesz engedett be eddig.
2019. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de ezt valahogy nem veri nagydobra a jobboldali sajtó.
2019. júl. 27. 15:38
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Az alaphiba, hogy telerakták az országot, sz...ért, h...ért dolgozó képzetlen munkaerőt igénylő gyárakkal, ezek a gyárak meg falusi képzetlen magyar embereknek megfelelő bért se akarnak fizetni, a kormány pedig hagyja ezt, engedi be az ukrán, indiai, vietnámi, mongol, stb. vendégmunkások tömegeit, miközben pl. az 55-64 éves generáció felének nincs munkája. A teljes lakosság foglalkoztatottsága is csak 70% (az is foglalkoztatott aki gyesen van, vagy havi 30 ezernél kevesebbért főállásban gondoskodik lerokkant családtagról).
2019. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Igen, én már láttam az olyan bevándorlót aki a Fidesz jóváhagyásával tartózkodik itt, nem is egyet.

És most nem a szokásos ukrán vendégmunkásokra gondolok. Egy nigériai és egy afgán férfiről tudok akik oltalmazottként vannak jelen. Igazából ezzel nem lenne semmi baj, mert látszik rajtuk hogy igyekeznek beilleszkedni és megbecsülik, hogy itt lehetnek.

De mégis nagyban ellentmond az ő itt létüknek a ténye, a Fidesz migráns ellenes propagandájának. Szóval beengedi Orbán is a harmadik világbelieket, csak ezt nem reklámozzák annyira...

2019. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!