Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az ellenzék fő problémája...

Mi az ellenzék fő problémája a Fidesszel? Az, hogy nem eléh szociális az ország és nincs jólét vagy az, hogy nincs liberalizmus leépülőben van a demokrácia?

Figyelt kérdés
Én azt vettem észre,hogy az ellenzék nem a mi jólétünkért akar politizálni,hanem hogy stabilabb legyen a demokrácia

2019. júl. 31. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
az, hogy elzavarta őket a húsosfazék mellől
2019. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az, hogy lehúzzák az emberről a pénze 60%-át, hogy aztán teljesen felesleges, 25 milliárdos baromságot építsenek belőle, ami 140 milliárd lesz a végén, mert zsebre is kell tenni "keveset". Ja és akkor ezt nem egyszer, hanem folyamatosan megcsinálják mindennel már 9 éve.

Ja, meg az, hogy erőltetik ezt a "fejlődjünk vissza a múltba" bullshitet, mert "régen minden jobvót." Hát nem, rohadt módon nem volt jobb az élet 1-200 évvel ezelőtt, ebben csak igazi elmebetegek képesek hinni. Szóval a fideszesek valami fasisztoid agybajt tartanak ideálisnak, amire nekem nagyon nincs szükségem, ahogy arra sem, hogy valaki megmindja nekem, hogy mikor kell megházasodnom, hány gyereket kell gyártanom, mikor mehetek boltba és mikor mehetek ki WC-re. Tudom, hogy ez egy magyar szemében bűn, de én szeretem a szabadságot.

2019. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Nekem

-óriási adók

-ország leépülése

-eu pénzek, és adóforintok szétlopása

-demokrácia, egészégügy, oktatás, tehát a jövő leépítése

-szovjetúnióval (mindegy minek nevezik épp magukat) cimborálás

-f*5zságokra pénz szórás, hasznostól elvétel

-önállóan életképtelen gazdaság kiépítése

-minden ami állami, borzalmas minőségű, de borzalmasan túlárazott.

-néphülyítés

2019. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Számomra az egyik legszembetűnőbb hiba a kommunikáció teljes hiánya és a teljesen nulla szintű társadalmi egyeztetés. Semmilyen formában nem tekintik partnernek a választópolgárokat.

A normális kommunikació amiről beszélek amikor van mondjuk a kerületemben engem érintő vagy érdeklő probléma és kellene vmit kezdeni vele. Eddig akarmilyen oldali képviselővel beszéltem egy dolgomról,értette miről van szó és lehetőségeihez mérten meg is oldotta. Megadták a számukat bármikor lehet hívni őket stb.

Namost egy fideszessel kb nem lehet beszélni. Nem állnak szóba a kerületükben lakókkal,ilyen hogy észérvek vagy a kerület érdeke kb mintha nem is lenne, ha meg nagynehezen sikerül beszélni egyel akkor borítékot várnak el különben még ki is ba sznak az emberrel így hogy tudják milyen ügyben jött. És mind ilyen. Korrupt maffiaszerűen felépülő hierchiaban rabolni akarnak,nem pedig a kerületüket és az ott élőket képviselni és jobbá élhetőbbé tenni a körzetet.

2019. júl. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Irigyek, mert a Fidesz sokkal népszerűbb ami érthető, hiszen a legjobb párt. Ma az ellenzék a kisebbség, a hangos kisebbség. Ja és ne gyertek azzal, hogy hányan nem szavaztak mert az számít aki szavaz.
2019. júl. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

"Én azt vettem észre,hogy az ellenzék nem a mi jólétünkért akar politizálni,hanem hogy stabilabb legyen a demokrácia"

Kérdező, mégis mivel akarják szerinted elérni azt, hogy stabilabb legyen a demokrácia?

Azzal, hogy bohócot csinálnak magukból a parlamentben? Hogy megakadályozzák a parlamenti ülés megtartását és nem engedik a levezető elnököt a helyére? Azzal netán, hogy állandóan a fideszes csalásokról hazudoznak? Hogy az EP-ben azzal dicsekedik a képviselőjük, hogy direkt a magyar jelölt ELLEN ment oda kampányolni a többi képviselőhöz? Hogy sorra terjesztenek hazugságokat az EP képviselői között? Hogy olyan nem kormányzati szervezeteket támogatnak akik külföldről kapják a finanszírozásuk nagyobb részét?

Vagy mivel, szerinted?

2019. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%
Kit érdekel az ellenzék? A magyarok bebizonyították, hogy nekik a Fidesz kell.
2019. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6

Én nem is szimpatizálok a jelenlegi parlamenti ellenzékkel :)

2019. aug. 1. 00:09
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem lehet főproblémában megfogalmazni.

Mondjatjuk, hogy a demokrácia leépítése, de ez sem igaz, mivel számtalan ezzel fajsúlyos kifogásolt terület van. Ilyen az egészségügy és oktatás is.

Mondjuk az is nevetséges, hogy konjunktúra van és az EUs támogatások nélkül 1-2%-ot csökkent a GDP.

2019. aug. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!