A jelenlegi ellenzéki pártok/politikusok a FIDESZ fizetett emberei?




válasza:



válasza:



válasza:



válasza:Kérdező
Akkor szerinted ugye van a fidesz, meg vannak az ellenzékiek, akik a fidesz fizetett ellenzéki emberei. Más nincs is.
Akkor tehát szerinted itt mindig, mindenről úgy is a fidesz dönt, nem?
Javaslom a legközelebbi szavazáson maradj otthon vagy szavazz közvetlenül a fideszre. Hiszen vagy egyik induló politikussal, pártta sem tudsz így közösséget vállalni és akkor nincs kire szavaznod - vagy szerinted a fidesz a legjobb, hiszen még az ellenzéket is ők adják.
Amúgy nem, nincs így. Szimplán csak teljesen maguktól ennyire tehetségtelenek és alkalmatlanok az ellenzékiek nagyobb részben. Talán olyanokra kellene szavazni helyettük aki nem ilyen, nem?




válasza:Ha mondjuk egy ellenzéki képviselő testvérének a cége mészáros alvállalkozója akkor a kör bezárult. Aztán lehet magyarázni a bizonyitványt ellenzéki oldalon is.
Itt az megy politikusnak aki a normális üzleti életben életképtelen és csak az állami megrendelésekkel működő lélegeztető gépen tud a gazdagodni.




válasza:#6
Aha, persze.
Véletlenül sem az van az említett példádnál, hogy az addigi mantráról bizonyosodott be hogy hazugság, hogy csak a fideszesek tudnak érvényesülni manapság.
Nagyon eccerűek vagytok. Kijelentitek, hogy itt csak a fideszesek kapnak megrendeléseket, majd amikor bebizonyosodik hogy nem így van mert ez is meg az is meg a sok ezer másik is kapott, akkor lazán elintézitek azzal, hogy persze, mert ők is fideszesek, csak titkolták.
Bármilyen fájdalmas is, akkor tudtok csak előrébb jutni ha végre beismeritek, az ellenzéki vezető politikusok önerőből voltak ennyire hülyék és nevetségesek. Nem fizette le őket érte senki, ennyire képesek. ha majd ezt beismeritek, akkor tudtok tovább lépni és alkalmasabbakat keresni.
De már sokszor mondtam, nekem jó így is,csináljátok csak. Addig sincsen veletek gond, a fidesz lazán fog nyerni ha eleve feladjátok és mindenkit fideszesnek, a fidesz fizetett emberének neveztek.
Kapcsolódó kérdések:
Nem igazán követem az itthoni politikát, ezért kérdezem.
Mármint, hogy magától dőljön össze? A SZU-it sokan tökéletesnek tartották, de mégis bedőlt, mert nem volt ami előbbre vitte volna, nem volt versenyszféra, stb. Csak az állam diktált mindenben.
A jelenlegi Fidesz kormány keltette negatív megítélésünk, rossz hírünk miatt.
Gondolok itt arra, hogy mennyi időbe telne rendbe rakni a szétzüllesztett egészségügyet, oktatást, újra létrehozni a független sajtót, állami szerveket, visszaszerezni a pénzt ami hiányzik az emberek zsebéből, és sorolhatnám. Mondjuk a 2010 környéki állapotra...
Elolvasva a cikket mi a véleményetek erről ? Én mondjuk már 2 éve nem voltam plázában ez már nem az én világom inkább neten rendelek.
Amíg az ellenzéki oldalon van 4-6 párt amelyik 5-8 % között mozog, be van biztosítva a választási győzelem. Amint az ellenzéki oldalon is csak 1-2 párt lenne, akkor azok tömöríteni tudnák a szavazókat. Ezért gyorsan szükség lenne néhány 5%-os pártra, hogy ismét...
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




