Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor miniszterelnök...

Orbán Viktor miniszterelnök visszavezette a munkanélkülieket a munka világába?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 14:03
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!Még a jó fizikai állapot sem garancia semmire.

A test szellemből/lélekből is áll.


És,ha az nincs rendben,idővel a test is megbetegszik.


Sokan azt gondolják,hogy majd egészségesen letudják a nyugdíjig,nem értheti őket baj.


Elég egy törés az életben,vagy egy nem várt baleset és mindent megváltoztat,és hát akit még le is százalékolnak annak sem egy álom az az összeget,amit kapni fog.


Nagyon sok ember hivatalosan "munkanélküli",valójában pedig munkaképtelen.

És még meg is bélyegzik őket ismeretlenül.

2019. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

Orbán senkit sem vezetett a munka világába!

Hogy tenné, amikor azt sem tudja hogy mi az?!

2019. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, de nem feltétlneül a munka világába. Szerintem sokan kiköltöztek.
2019. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
*külföldre.
2019. aug. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 mindentudó99 ***** válasza:
0%
#17 Na hát k8szolgáltatott vagyok. Mert nekem is muszály dolgozni. Mint álltalában mindenkinek. A leszázalekolasról meg annyit hogy nyilván történtek rossz dolgok. Természetes hogy nem jó. De attól meg igaz hogy sok visszaélés is volt.
2019. aug. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem mindegy,ha belelöknek a vízbe tud-e úszni az ember vagy sem.
2019. aug. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Egyébként neked tulajdon képpen mi bajod? Munkaképtelen vagy valami miatt? Vagy csak kedved nincs hozzá mert nem mindegy.
2019. aug. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 qkker1 ***** válasza:
100%

"csak azokat akik 1 éve


jajj ha a ballib tájékozatlanság pénzt érne...."


Soha nem voltam regisztrált munkanélküli, úgyhogy megint buktad a kormánypropagandát.

Nem mellékesen Jobbikos szavazóként qrvára nem lehetek "ballib"!

2019. aug. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki munkaképtelen,akkor teljesen mindegy,hogy van-e kedve dolgozni vagy sem.


Nem is értem a logikádat.


Ez olyan,mintha te 150 cm-vel kosárlabdázó szeretnél lenni.


Másrészt a munkára nem lehet olyan sem kényszeríteni,aki nem akar dolgozni.


Vannak,akik nem képesek elfogadni,hogy nem lehet egy bizonyos sémát minden emberre ráhúzni.


De alapvetően egy ország gazdasága sem attól függ elsősorban,hogy hányan dolgoznak,hanem,hogy mennyien vannak azok,akik magasabb értéket állítanak elő.


Tehát hiába dolgozik mindenki,ha az egy betanított szalagmunka,abból nem fog az ország fejlődni.


Nem arra kell pénzt adni,hogy valaki közmunkás legyen,hanem arra kell minél többet költeni(oktatás),hogy ne szoruljanak ki az emberek az oktatásból.

Tehát mondjuk nem kellett volna leszállítani 16 évre a tankötelezettséget,vagy olyan intézkedéseket hozni,hogy lehetőleg aki szegényebb családból származik az ne mehessen egyetemre.

2019. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 mindentudó99 ***** válasza:
0%
Nem azt írtam hogy munkakaképtelenül van e kedved. Legalább értelmezd amit írtam. De jól latszik hogy neked az a problémád hogy egyáltalán nem akarsz dolgozni. Hiába is hazudod senki se kényszerít munkára. Összekevered a rendszer váltás előtti időkkel a mostanit. Akkor büntették a közveszélyes munkakerülőket most nem. Ha akarsz nem dolgozol. Neked az a problémad hogy a semmittevésért nem utalnak neked havi 50-80 ezret ugye? Gondolom az alapjövedelemre vársz. Kepzeld még a fejlettebb nyugati országokban is dolgozni kell. Gondolom ez most sziven ütött mi?
2019. aug. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!