Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az önkormányzati választáson...

Az önkormányzati választáson végleg leszerepel és megsemmisül a Toroczkai László-féle Mi Hazánk Mozgalom?

Figyelt kérdés
Addig még bitorolnak 132 önkormányzati képviselői és 10 polgármesteri mandátumot, amit még 2014-ben a Jobbik színeiben szereztek és ezzel országosan szervezett pártnak tűnnek. Ezek megtartásához legalább 5% kellene megyénként illetve az adott településeken ősszel, azonban az EP-választáson elért eredményeik alapján erre semmi de semmi esélyük sincs.

2019. aug. 6. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%
Mit akarsz bizonyítani, amikor sorra lépnek ki a pártodból, akik meg nem az elzavarják? Majd a '22-es választáskor újra előadhatod ezt, ha önállóan éppen bejuttok még.
2020. jún. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
11-es, szerencsére a Mihasznák Mozgalom már 2022-ben sem fog önállóan bejutni!
2020. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Úgy mint a ballyóbik anno? :D
2020. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
26%

#10 Ez nagyon szánalmas volt.

Tényleg ennyire nagy a baj, hogy azzal akarod fényezni a jobbikot, hogy 8 polgármestere lett egy évvel azután hogy a parlamenti választáson 19%-t ért el, miközben az alig 1 évvel az ömnkormányzati választás előtt a nulláról létrehozott Mi Hazánnak meg 2????

Te szegény! Nagyon-nagyon kell szenvedned ha már ilyennel próbálkozol.

2020. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
És már várom mikor fogtok a böszme pártjába beolvadni. Szerinted ki hisz nektek? Ezen már az sem segít, ha kiadják nektek, hogy mihasznákgatyáznotok kell, nem kicsit, nagyon.
2020. jún. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
43%

Tévedsz (tévedtek?), egyáltalán nem vagyok Jobbikos, azt se bánnám, ha eltűnne a föld színéről az a párt, a múltja miatt. A Mihasznákat viszont egyenesen rühellem!


De az érzelmeimtől függetlenül én csak az igazságot írtam le! Bármennyi pénzt és médiatámogatást tolt is a Mihasznákba orrbán viktor és gépezete, a terv NEM SIKERÜLT. Meggyengíteni meg tudtátok a Jobbikot és megosztani is, de padlóra küldeni nem tudtátok.


A polgármester-témát pedig ne igazán erőltessétek, mert a Mihasznák két polgármestere is FALUSI környezetben, kicsi szavazóbázison győzött, ké KÖZSÉG: Ásotthalom és Cserháthaláp büszke polgármestereit adja a mihaszna csűrhe!


A Jobbik ÖNÁLLÓAN VÁROSOKAT is vitt el a községek mellett. A hét polgármesterük Ózd, Dunaújváros, Jászberény, Encs, Kisherend, Szentes és Tapolca önkormányzatait vezeti!


Emellett Jobbikos támogatottságú polgármester van Miskolc, Salgótarján, Érd és Tatabánya élén.


Inkább össze se hasonlítsuk a két párt teljesítményét!



És igen, szétbarmoltátok a Jobbikot, hiszen ez volt kezdettől a mihasznák megbizatása, amit a pártállami ÁSZ vegzálásával és a kormánypárti hazugsággyárak gyűlöletkampányaival is megsegített a fidesz.


Ahhoz képest, hogy a mihasznák mekkora állampárti segítséget kaptak és milyen médiahátszelet, a Jobbikot pedig mennyire szétszedték, kisemmizték, leszalámizták, tényleg nagyon durva, hogy mégsem sikerült legyűrniük a mihasznáknak őket!


A Jobbik 8-9%-os párt maradt, a mihasznák pedig a bejutási küszöbről is csak álmodoznak, míg bilibe nem lóg a kezük!

2020. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt mindig elfelejted hozzátenni, hogy anno a jobbik sem jutott be elsőre a parlamenbe, ugyanígy van ezekkel is, most. Az meg megint más kérdés, hogy meddig verhetik magukat az általad olyan magasztosan emlegetett polgármestereikkel. De csodák nincsenek, ezeket meg még a napraforgóskodásaik előtti időben szedhették össze. Aki meg szétveri a pártot az a félnótás Jakab, aki úgy viselkedik a parlamentben mint egy hülyegyerek, egy kis defekttel párosítva. Ha amúgy is szerinted jelentéktelen a Toroczkai-bandája akkor nem értem mit rettegtek ennyire tőlük, meg keresik a gyurcsányista-jobbikosok a kudarc okát náluk.

Amúgy azt elárulom, hogy nem nagyon vagyok rajongójuk a Toroczkaiéknak, de az egyértelműen világos, hogy kik váltottak elveket, köpönyeget, szóval nekem verhetik magukat ezután a jobbikos nyavajgók, nem lesznek hitelesek, és nem csak én vagyok így ezzel. Elég bizonyíték erre mekkorát zuhantak, és az a marék polgármester nem lesz elég választást nyerni, max. ha összeáll a moslék. De milyen ironikus ahogy azokkal nyalják most annyira egymás seggét akik ellen létrejöttek! :)

2020. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%

" Ha amúgy is szerinted jelentéktelen a Toroczkai-bandája akkor nem értem mit rettegtek ennyire tőlük"


Attól mert valami politikailag vagy számszerűen jelentéktelen, egy társadalomra nézve még lehet nagyon-nagyon káros!


Az iszlamista szélsőségesek által elkövetett merényletek egész Európát megrázták, pedig "mindössze" vagy három tucat ember követte el őket ÖSSZESEN. De amellett, hogy több mint háromszáz ember életét követelték, egész társadalmak biztonságérzetét vágták a padlóra a MEGFÉLEMLÍTÉS eszközével.


Az ETA baszk vagy IRA ír terrorszervezetekben is max néhány száz ember vett részt, mégis rengeteg vér, és még több félelem tapad a nevükhöz azokban az országokban, ahol tevékenykedtek.


Az a szellemi kútmérgezés, amit a Mihasznák Mozgalom mai tagjai végeztek (egykori jobbikosként) vezettek az elmúlt évtized egyetlen faji alapú terrorcselekményéhez is: a cigánymészárlásokhoz. Vagy a molotov-koktélos támadásokhoz melegbárok ellen.


Nem azt mondom, hogy ezek a tetvek csinálták volna, de az a KÖZBESZÉD és USZÍTÁS, amit végeznek, igenis okozója lehet annak, hogy egy-egy debil felhatalmazva érezze magát akár erőszakos cselekedetekre is.


Ráadásul a Mihasznák az ÁLLAMREND és a JOGREND ellen is szövetkeznek, korlátozni akarják az alapvető jogokat, például az általános választójogot, halálbüntetés-pártiak, állami cenzúrát szorgalmaznak és rasszista törvénykezést szeretnének.


Egy törpe kisebbség is lehet erőszakos, vérszomjas, uszító és megfélemlítő, fenyegetheti a többség békéjét és nyugalmát (lásd: iszlamista terrorizmus) és törekedhet a társadalom destabilizálására.


A Mihasznák Mozgalom is sokkal károsabb lehet, mint amit a méretei vagy szavazóinak alig mérhető száma sugallna!

2020. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%

17-es, szerintem MINDKÉT PÁRT köpönyegforgató volt. A Mihasznák megtagadták az esküjüket, pártjukat és etikai alapelveiket, a Jobbik pedig megtagadta a korábbi szellemiségét.


Igen, mindenik köpönyegforgató. De az én szememben bárcsak olyan köpönyegforgató lenne minden gyűlölködő, mint a Jobbik normalizálódott része!


Én pl. azt a köpönyegforgatást sem ítélem el, ha egy iszlamista felhagy a terrorizmus éltetésével és úgy dönt, hogy normális ember lesz, vagy egy náci rádöbben, hogy rossz úton járt náciként.


Szóval nekem a kettő közül az az elfogadhatóbb "köpönyegforgatás", hogy a Jobbik leszámolt a rasszista, antiszemita uszítással és a gyűlöletbeszéddel.


De ettől függetlenül valóban mindkét párt köpönyegforgató, egyikre sem szavaznék. Ettől még jobban szeretem azt a "köpönyegforgatást", amely során egy bűnöző mondjuk jó útra tér, mint azt, amikor egy normális ember bűnözővé válik.

2020. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!