Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisok miért ciganyo...

A balliberálisok miért ciganyofóbok?

Figyelt kérdés

Ugye állandóan azzal jönnek, hogy Orbán cigány, mintha ez valami negatív dolog lenne, meg hogy a CSOK és a többi támogatás csak a cigányokat szaporítja, megint mintha ez valami baj lenne.


Egy humanizmuson és antirasszizmuson alapuló politikai oldalnak miért vannak ciganyofób nézetei?



2019. aug. 11. 15:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes kérdés, kár, hogy mire ki lesz fejtve a téma rendesen addigra töröltetni fogják azok, akik úgy érzik hogy róluk szól a kérdés és emiatt sértve érzik magukat.


Én se szeretem Orbánt és észrevettem hogy baloldali emberek is viccelődnek Orbán származásával kapcsolatban, nem csak a jobbikosok.

2019. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 qkker1 ***** válasza:
84%
Én sem értem, elvégre a cigányság a társadalom leghasznosabb része, nem bűnöznek /csak 90 százalékuk/, becsülettel dolgoznak /egy százalék/.
2019. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
Orbán cigány, a CSOK és a többi támogatás csak a cigányokat szaporítja, nem vagyok balliberális. Na erre varrjál gombot.
2019. aug. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30%
Hát rákeresve az orsós olstein viktor kulcsszavakra, nekem csak széljobb portálokat dob fel a gugli.
2019. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

"Ugye..."

Amikor úgy keződik az "érved", hogy "ugye", nem úgy, hogy "a lent található források alapján", onnan 100%-ban lehet tudni, hogy a levegőből húzol elő rágalmakat, hogy megpróbáljál lejáratni egy csoportot, mert egyszerűen gyűlölöd őket.


"állandóan azzal jönnek, hogy Orbán cigány"

Tényleg? Mutasd azokat az állandó példákat.

2019. aug. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%

Jaj, mintha nem látnánk a cigányozást, legalább ne játszanátok a hülyét.

Inkább kussoljatok!

2019. aug. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Mert van eszük.
2019. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Eleve hol kapnak cigányok csokot vagy babavárót? Direkt azért lett úgy kidolgozva ahogy,hogy a cigányok és az alsóosztyályhoz tartozó magyarok ne tudják igenybevenni.

A babavarónál a teljes 10 millahoz kell egy 8-10éves munkaviszony. Havi minimum nettó 500 bevetel a ferj feleségé összesítve. Saját ingatlan és minimum 5 milla szamlás megtakarítás.

Ha ezek nincsenek még a leglazabb bank sem fogja megállapítani a megfelelő hitelképesseget. Cigányok meg hogyan tudnának már ennek megfelelni?

2019. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
nem érzem, hogy a balliberálisok nagyobb mértékben azok lennének, mint a jobberek a FIDESZ oldalon. Illetve most hogy mondod, lehet hogy a balliberálisok között elítélendő lenne, a kdnp és a fidesz szavazói között bocsánatos bűn?
2019. aug. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Talán azért, mert csak mímelik a toleranciát, egyébként meg tojnak bele magasról.
2019. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!