Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A migráns téma azért működik...

A migráns téma azért működik mert a magyarok alapvetően gyűlölködő, rosszindulatú nép?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 09:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem igen
2019. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Magyarnak születtem ***** válasza:
83%
Itt senki sem gyűlöli a migránsokat. Lehet ezt ti mondjátok, a másik oldalról. Aki nem drótvagó ollóval jön be az országba, és tiszteletbe tart engem, akkor én is tiszteletben tartom őt. Ha ő nem bánt engem, akkor én sem bántom őt. Ha meg engedtek egy ilyen példát, akkor még maga az Isten se enged be mindenkit az országaba, csak aki hajlandó vele együtt működni, és tiszteli a törvényeit.
2019. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
A migráns téma ugyanazért működik, amiért még mindig Orbán Viktor és társai - a Fiatal Demokraták Szövetsége - uralhatja, birtokolja és bitorolhatja Magyarországot.
2019. aug. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
bárcsak meg szünne ez az ország mindenkinek jobb lenne európába
2019. aug. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Valószínűleg igen. Elég csak belegondolni, hogy egy átlag magyar munkahelyen is milyen gyűlölködés megy egymás iránt minden apró baromságért.

Ha erre még ráteszel egy lapáttal azzal, hogy nem hogy magyar nem vagy, de még európai sem, más a bőrszíned és más a vallásod, akkor egyenesen Lucifer méhében fogantál.

2019. aug. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
37%
Magyarok elég befogadó népség. Azt, hogy nem akarnak olyanokat akik képtelenek beilleszkedni, akik nem dolgozni, hanem segélyekért jönnek vagy azért, hogy megváltoztassák az ország vallási helyzetét, teljesen érthető, hogy nem fogadják be. Magyaroszágon elég sok nemzetiségű ember él, kezdve a zsidóktól, kínaiak, szlávok, németek.. Sokukkal békében tudunk élni már sok-sok éve.
2019. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%

"Azt, hogy nem akarnak olyanokat akik képtelenek beilleszkedni, akik nem dolgozni, hanem segélyekért jönnek vagy azért, hogy megváltoztassák az ország vallási helyzetét, teljesen érthető, hogy nem fogadják be. "


Kedves válaszadó. Ezzel leírtad a jelenlegi c*gányságot, segélyen tengődő embereket, kamutáppénzeseket. Tehát az ország igen nagy %-át. Ehhez nem kellene migránsok, megvannak a saját migránsaink.

2019. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%

"Magyarok elég befogadó népség."


Erre van is valami példád vagy bizonyítékod? Csak mert én nem így tapasztalom.

2019. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sajnos én is úgy látom, hogy mi magyarok előszeretettel szeretjük köpködni a másikat :( Eddig a migránsozás, nemrégiben pedig ez a Coca-Cola plakátos ügy is. Félelmetes és egyben elkeserítő, hogy milyen indulatokat és gyűlölködést tud kiváltani egyesekből :(
2019. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A politika kedvenc érvelési stílusa a "csúszós lejtő", ami a legalapvetőbb érvelési hiba. Semmi nem garantálja, hogy ha A esemény bekövetkezik, akkor B, C, D esemény is. Abból indul ki, ha a folyamat elindul, nem lehet megállítani, de visszafordítani sem. Mindkét oldal előszeretettel alkalmazza, hogy hitelt szerezzen hívei között.


Itt a Coca-Cola. 5 éves látja, másnap homokos lesz, vagy mi? Miért lenne valaki pedofil, mert a saját neméhez vonzódik? Ezt érezhették, hogy nem biztos, hogy átmegy, ezért kisgyerekek gerincét tördelő kerekeszszékesek metaforáját sikerült leírni, mert ez egy jó példa, mert meleget nem tudjuk, hogy láttunk-e már, de kerekesszékest azt igen. Gratulálok.

2019. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!