Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán miatt nincs munkalehetős...

Orbán miatt nincs munkalehetőség eleken? Mindent leszavaznak, a templom romokban?

Figyelt kérdés
2019. aug. 14. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

Hát Kérdező, nem is az Érmelléki Kuglófember miatt...

Négyévente biztonyítja a Fidesz, hogy csak szétverni tudja az országot, ennek ellenére a sok birka mindig megszavazza. Nincs ezen mit csodálkozni.

2019. aug. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem szoktam, de kivételesen meg kell védenem a mi kis Viktátorunkat. A népesség egyre inkább a nagyobb városba koncentrálódik, ez a jelenség világszinten igaz, ott is ahová Orbán keze nem ér el. Sok hibája van, de erről kivételesen még ő sem tehet. A kutya se akar már lassan kistelepülésen élni.
2019. aug. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Így van! Orbán miatt nincs munka! Orbán miatt vagyok szegény! Orbán miatt megy tönkre az egészségügy! Orbán miatt megy tönkre az ország! Orbán miatt csökken a népesség! Orbán miatt drágák az albérletek! Orbán miatt alacsony a fizetésem! Minden Orbán Viktor miatt van. Máglyára vele! Viccet félre téve ez szánalmas felfogás. Ne a kormányt hibáztasd.
2019. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2

Azért Elek nem olyan durva ilyen téren. Jó, nem egy metropolis, de majdnem ötezer fős település, ami mégsem egy kétszáz fős falu.

Én sem vagyok oda a falvakért, szerintem kétezer fő alatt nem is szabadna léteznie településnek, viszont ebbe Elek még bőven belefér.

2019. aug. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

2010 előtt azért nyomtad kétpofára a kúrcsányozást, mi?

2019. aug. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
2: Tévedésben élsz. A magyar lakosság már nem a nagyvárosokba költözik a falvakból, hanem külföldre. Annyi pénzből amennyiből felköltözöl már olyan városba, ahol van munka is az ember kiköltözik külföldre. Kazincbarcikán is az albérletek normális helyen már 80K+rezsitől kezdődik. Ezek meg ráadásul még csak 1 1/2 szobás kis panel lakások. Németbe meg 350 ezerből már kiköltözik az ember.
2019. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Nagy előnnyel indul az életben, akinek megy az értő olvasás. Ezt írtam:

“a népesség egyre inkább a nagyobb városba koncentrálódik, ez a jelenség világszinten igaz”

Elárulok neked egy titkot: nagyobb városok nem csak Magyarországon vannak. Szó nem volt a válaszomban erről. Tehát nem értem miért is élek tévedésben. Épp azt mondtam hogy világviszonylatban is jellemző a jelenség hogy a nagyobb városokba koncentrálódik a népesség.

2019. aug. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 és ki az aki szétveri a vidéket, hogy még véletlen se lehessen megélni...?

Külföldön pedig bőven élnek emberek vidéken is, mi több, fejlesztik a falvak infrastruktúráját, ahelyett, hogy Nicholai Caucescou módjára szétvernék a vidéket.


#3 mi az uralkodás első szabálya?

MINDENÉRT te vagy a felelős.

Ha ez a felfogás szánalmas, akkor sajnállak. Ez így működött, amióta világ a világ.

Tehát jogosan szidják az emberek a kormányt. Akkor is, ha nem bírja a gyomrod.

2019. aug. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!