Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Baloldali beállítottságú...

Baloldali beállítottságú szavazók, szeretnétek újra Gyurcsány Ferencet miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%

# 1!


De a teljesség kedvéért tegyük hozzá, hogy Gyurcsány (vállakozásának) vagyona a KISZ egyik vállalatának felszámolásából ered, a Horn kormány idejéből. 700+ milliós hitelt pedig attól az MHB-tól vett fel, aminek az elnöke éppen az ő anyósa (Apró Piroska) volt.

Az Apró villa pedig zsidó tulajdon volt és érdekes módon nincs földhivatali bejegyzés arról, hogy hogyan és mikor került a villa Apró Antal használataába.

A tulajdonviszony akkor lett rendzeve, amikor Apró Antal unokája, azaz Dobrev Klára a 159 négyzetméteres „szociális bérlakást” megvásárolta 1995-ben a kerületi önkormányzattól, kevesebb mint 9 millió forintért. Azt ugye mondani sem kell, hogy ez akkor sem piaci ár volt, ráadásul 10%-os önrésszel vehette meg.

2002-ben Magyarország 50. leggazdagabb embere volt, állami, önkormányzati tulajdonból.

2019. aug. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

szerintem az egészségügy állapotánál nincs súllyosabb égető probléma az országban

.


erre írtam, hogy de van, a betegségügy.

2019. aug. 16. 16:57
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem.
2019. aug. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Én azt szeretném látni, hogy elmegy nyugdíjba és irogatja a visszaemlékezéseit. Bár nem biztos, hogy mindenkinek jót tenne vele. Lehetnek olyan emlékei is amelyek nyilvánosságra kerülése igen kellemetlenül érintené a régi KISZ bajtársakat akik nagyon feljeteni akarják azt az időszakot.
2019. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

# 14-es, abszolút igazad van! Én még támogatnám akár anyagilag is a Gyurcsány-Orbán KISZ-nosztalgiaklubot, csak ne foglalkozzon politikával egyik sem!


Gyurcsány is egy kretén önimádó alak, aki nem bírta észrevenni, mennyit ártott a magyar ellenzéknek az elmúlt évtizedben, hogy Orbán mellett ő a másik fő oka jelenlegi helyzetnek!


Nem bírnék ilyen egoista lenni, hogy a saját hasznomért egy egész ellenzéki oldal hitelességét ássam alá folyton.

2019. aug. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 qkker1 ***** válasza:
66%

"#4 szerintem az egészségügy állapotánál nincs súllyosabb égető probléma az országban"


Ez igaz, de a bäromarcút nem az egészségügy komoly gondjai érdeklik, csak a kórházi házirenden van kiakadva.

2019. aug. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
44%

"Igen, lehet, hogy böszme de ő legalább nem nettó hazaáruló és tolvaj."


Ki is mondta a következőt: "Nekem az, hogy magyar, nem jelent semmit"

2019. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!