Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a parkolási-maffiába korábban beleszálló, a Puzsérék és Kutyapárt által támogatott Baranyi Krisztina legyőzte a régi ballib pártok jelöltjét, Jancsó Andreát a ferencvárosi előválasztáson?

Figyelt kérdés

Mi fog csinálni így Karácsony Gergely, a parkolási maffia korrupt, hazug jelöltje?

Rájönnek végre az emberek, hogy csak azért, mert mosolyog, kedves és bármit megígér, még nem lesz alkalmas Karácsony. Kezdik már végre érteni az emberek, hogy Puzsér Róbert ugyan "hangos" és "csúnyán beszél", de a jelenlegi korrupt elit ellen az ő kemény, rendszerkritikus, mindkét oldalt ugyanannyira elutasító, hiteles, nem jóléti hazugságokkal és érzelmi manipulációval operáló kampányára van szükség?



2019. aug. 16. 21:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Milyen maffia? Én még mindig találtam ingyen parkeszt a közelben.
2019. aug. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Kedves kérdező neked annyira fideszes észjárásod van, hogy fel sem fogod, mit mondtál. Puzsér egyébként fideszes, de tudom, hogy ezt te nem érted. Karácsonyt se érted. Elfogultan és őrült gyűlölettel nem lehet.

Én örülők, mert szerencsére Baranyi Krisztina másképp (és jól) látja.

2019. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Baranyi Krisztina mostantól a teljes ellenzék közös jelöltje.


Nem a puzsér jelöltje, aki vele ellentétben gyáva volt részt venni egy előválasztáson.


Semmi mást nem kellett volna tennie puzsérnak, mint legyőzni az MSZP-Párbeszédes ellenfelét, úgy, ahogy Baranyi Krisztina ki mert állni és le tudta győzni a magáét.


Ha puzsérnak egy mililiter vér is lett volna a p...jában, akkor kiáll és megpróbálja ő is legyőzni Karácsony Gergőt.


Ha sikerült volna, akkor most puzsér róbertnek hívnák a demokratikus ellenzék közös főpolgármesterjelöltjét, és mögötte sorakozna fel az összes ellenzéki párt.


Puzsér viszont tudta, hogy esélye sincsen, ezért, Baranyi Krisztinával ellentétben, megfutamodott és nem mert kiállni.


Elég nagy szégyen rá nézve, aki köztudottan elég hímsovén, hogy egy nő ennyivel bátrabbnak és keményebbnek bizonyult nála!

2019. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy Jancsó Andrea nem régi baloldali pártok jelöltje? Először lmp-s volt és most momentumos, semmi köze az mszp-hez, dk-hoz.

Csak az volt a gond, hogy Baranyival nem lehetett együttműködni, ezért Jancsót akarták, aki kompromisszum képes. Ugyanis az ellenzék kormányváltást akar - ahogy a szavazók -, amihez kompromisszumok kellenek.

2019. aug. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

# 4!


Ugye tudod, hogy önkormányzati választáok lesznek? :)

2019. aug. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Puzsér tudta, hogy beég az előválasztáson.
2019. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
70%

"Mi fog csinálni így Karácsony Gergely, a parkolási maffia korrupt, hazug jelöltje?"

Hamis állítást tartalmazó kérdés, de azért válaszolok.

Kérdéseddel azt sugallod, hogy Karácsony részese a parkolási maffiának, holott nem. A parkolási maffiának a részese a Fidesz és az MSZP, de Karácsony ennek nem volt haszonélvezője, sőt.

Karácsony és a Párbeszédes politikusok egyébként - meg fogsz lepődni Baranyi Krisztinát támogatták. Karácsony nem mellesleg szintén elkötelezte magát abban, hogy fővárosi szinten felszámolja a parkolási maffiát.


Azt, amit Puzsér csinál, vagyis mindenkit egyaránt fikáz, hangoskodik, "hiteles", bármelyik kocsmatöltelék meg tudja csinálni, kérdés az, hogy le tudja-e győzni Tarlóst vagy sem.


Tegyük fel, hogy az ő programja a "tuti" abba van beleörölve a bölcsek köve, nulla esélye van annak, hogy Puzsér nyerjen, így indulása esetén csak annyit ér el, hogy gyengíti Karácsony esélyét, akinek programja nagy mértékben hasonlít az övéhez, és erősíti Tarlós esélyét, akinek a programja legalább homlokegyenest ellentétes.


Tehát az a kérdés, hogy mi a fontosabb Puzsérnak: a programja, vagy az egoja, de úgy is megfogalmazhatjuk a kérdést, hogy kit TÁMOGAT VALÓJÁBAN Puzsér: Karácsonyt, vagy Tarlóst? (Az indulásával nyilván Tarlóst támogatja, hiszen Karácsony esélyét rontja, miközben ő maga nyilvánvalóan esélytelen, a "meccs" pedig amúgy is szoros.)

2019. aug. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja és nem titok, én is Karácsony-szimpatizáns vagyok, és Baranyi Krisztának szurkoltam, és örültem, hogy ő nyert. De az előválasztás győztesének szurkoltam volna a választáson.


Mellesleg Puzsér a szuperprogramjával is alkalmatlan lenne volna főpolgármesternek, még akkor is, ha valami csoda folytán nyerne.

1. 0, azaz nulla, zéró, semmi tapasztalata tudása, stb. csak szája és egoja van.

2. senkivel nem képes együttműködni, még a szövetségeseivel is összeveszett.

3. durcás, narcisztikus személyiségzavaros ember, aki könnyen sértődik. Az előválasztáson is zsarolgatott, aztán amikor mindent megkapott, minden úgy lett, ahogy akarta, mégsem indult. Vajon a megválasztása után hány nappal venné elő a zsarolós kártyát, hogy lemond, ha nem úgy táncolnak, ahogy ő fütyül? Nem mondom, lehet olyan helyzet, amikor nem lehet tovább megalkudni valamiben, és elő kell venni ezt a kártyát, de nem a második napon.

Budapestnek nem erre van szüksége.


Talán bizony ha ő is lett volna egy kerületben polgármester, és bizonyított volna, akkor lenne hiteles. Így nem az, így csak a szája jár.

2019. aug. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#5

Teljesen irreleváns kérdés. Az embereknek el kell döntenie, hogy mit akarnak. Rendszerváltást vagy csak önkormányzat váltást. A rendszerváltáshoz kompromisszumokat kell kötni, amire Baranyi nem alkalmas, vagyis a NER részévé fog válni. Vagy lehet rendszerváltani egy kompromisszumokra hajlandó jelölttel.

2019. aug. 21. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9

Tévedsz. Az önkormányzati választás nem a rendszerváltásról szól, hanem az önkormányzatokról. Persze vannak NER-lovagok, és vannak ellenzékiek. Baranyi szerintem hithű ellenzéki. Vannak ellenzékben is tisztességes és tisztességtelen emberek. Baranyi tisztességes, és ebben nem alkuszik meg.

Ennek kétféle következménye lehet: a többi képviselő beletörődik, és együttműködnek, és akkor a helyiek bizalma megnő, vagyis később akár ez több ellenzéki szavazatot is hozhat az országgyűlési választáson, amikor a rendszerváltásról lehet beszélni, vagy eljátszanak azzal, hogy egymásnak keresztbe tesznek. Ebben az esetben az ellenzéki szavazók valóban elbizonytalanodnak.

2019. aug. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!