Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen a "migránshelyzet"...

Milyen a "migránshelyzet" Nyugat-Európában?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válaszaira lennék kíváncsi, akik ott élnek/éltek, akiknek közvetlen mindennapi tapasztalataik vannak erről a témáról. Tényleg olyan durva a helyzet, ahogy azt a "közszolgálati" média beállítja?
2019. aug. 27. 21:49
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem a legdurvább Calais volt, míg szét nem verték a tábort.
2019. aug. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Menj el Budapesten az V. kerületbe, ami a város szíve, a belváros, ott már magyar szót nem hallasz, annyi a kínai, török, arab, néger, hogy már olyan mintha nem is otthon lennél. Szóval sokkal rosszabb a migránshelyzet mint bárhol, és ott is félnek az emberek éjszaka. És én jártam már Nyugat-Európában, nem csak a suttyófalvai kocsmából osztom az észt.

Londonról nem tudok nyilatkozni, ott még nem éltem, de akik nem tudnák, azokat tájékoztatom, hogy az indiaiak a Brit Birodalom részei voltak, perfektül beszélnek angolul, minden joguk megvan hogy ott legyenek, mert a brit nemzetközösség részei. De a kínaiaknak mi közük volt Magyarországhoz? Soha semmi, mégis lassan kínaiul kell tanulnunk.

2019. aug. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
6%

"Szóval sokkal rosszabb a migránshelyzet mint bárhol"


Aham. Büdöspesten csak úgy nőnek ki a torlaszok mint a gomba eső után, és rengeteg a késelés meg lövöldözés...

2019. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
A pesti paraszt már csak mellényben mer utcára menni. xD
2019. aug. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 ABCABCABC3E válasza:
58%
Én Ausztriában laktam idén nyár végéig mert ideiglenes munkát kaptam. Bizton állíthatom,hogy nem durva. Mivel én is külföldi voltam ezért nekem is külföldiekkel kellett dolgoznom, pl. szírekkel,palesztínokkal,algériaikkal,stb... De Ausztriában még mindig több bosnyák,szerb,lengyel és magyar van mint arab menekült és akik kint vannak azok mind dolgoznak. Vannak pletykák,hogy késelés,nemi erőszak,stb..De ezeket nagyrészben még mindig elkényesztetett kölykök csinálják
2019. aug. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

22-es!


"...az indiaiak a Brit Birodalom részei voltak, perfektül beszélnek angolul..."


Ebből derült ki egyértelműen, hogy kamuzol.

Annyira perfektek az indiaiak angolból, mint a magyarok voltak oroszból.

Csomó angolul beszélni próbáló indiai tesz fel a Youtube-ra programozós tutorokat. Többször jártam úgy, hogy bekapcsoltam a feliratot, mert nagyon fárasztó volt kitalálni, hogy mit akart mondani. A Google AI-ja alig talált el valamit, pedig nagyon jól érti az angolt. A vége mindig az volt, hogy kerestem olyat, aki tényleg angolul beszél.

De tolmács ismerősöm szerint sem lehet megérteni őket.

2019. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
37%
Nővérem tervezte,hogy kiköltözik Barcelonába,most nyáron ott is volt,de inkább hazajött,pontosan a helyzet miatt.Egyszer kirabolta az utcán 2 tizenévea afrikai menekült.Elege van,hogy félnie kell az utcán,tele van menekültekkel a környék,és elmondása szerint már a turisták által kedvelt helyeken is ott vannak,és bizony rabolnak,a rendőrség ezt csak próbálja megelőzni.
2019. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Svédországban egy rokon látott olyat hogy az utcán leköpte egy tinédzser a rendőrnőt és utána elfutott a társaival akik röhögtek közben. A rendőrnő tehetetlenül nézte az egészet. Még akkor se vagy biztonságban a svéd nagyvárosokban, ha közvetlenül melletted van egy rendőr. A bevándorló hátterű tinédzserek ellen nincs joguk fellépni erőszakosan, mert fiatalkorúak. Bilincset se rakhatnak rájuk és nem kerülhetnek előzetesbe. Elvihetik rendőrautóval őket a rendőrségre és ott megvárhatják a szüleiket az elkövetők. A rendőrök elmondhatják az elkövető szüleinek, hogy mit csinált a gyerekük és utána újra az utcán bandáznak a tinédzserek. Nem csodálkozom, hogy a svéd rendőrök már nem próbálkoznak az elfogásukkal, pár óra után úgyis az utcán lesznek megint és folytatják a zsebelést.
2019. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

# 22

Pakisztán és Banglades is a Brit Birodalom részei voltak, ehhez képest Birminghamben több tízezer lakos (túlnyomó többségük pakisztáni és bangladesi származású) nem beszél angolul.

2019. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Én Londonban éltem, itt az utcába egy év alatt sok késelés történt, egy haláleset is.
2019. aug. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!