Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen a "migránshelyzet"...

Milyen a "migránshelyzet" Nyugat-Európában?

Figyelt kérdés
Olyan emberek válaszaira lennék kíváncsi, akik ott élnek/éltek, akiknek közvetlen mindennapi tapasztalataik vannak erről a témáról. Tényleg olyan durva a helyzet, ahogy azt a "közszolgálati" média beállítja?
2019. aug. 27. 21:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
50%

Nem, egyáltalán nem olyan.


Konkrétan sokkal több a bűnözés teszem azt Budapesten, mint Bécsben vagy Münchenben. pont.


Meg még tán annyi, hogy ha valóban olyan szar lenne itt élni (München), akkor nem özönenének ide az emberek a világ minden tájáról (köztük Magyarországról is).

2019. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
45%
Az uncsim barátnője Németországban fél egyedül kimenni, mert sok a késelés
2019. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%
7 év Svédorság után őszintén mondom,olyan,mint amit az "rémisztgetős" híradóban látsz. Napi problémáink vannak, nem egyszer menekültem babakocsival. Ezt a svédek is belátják már. A munakhelyemen noha mindenki marha toleráns,de napi téma,hogy tarthatatlan a helyzet. Aki az ellenkezőjét állítja, vagy hü**e vagy direkt hazudni akar és megvezetni.
2019. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

Én Londonban élek, híresen sok bevándorló él itt, szóval igen "durva".

Mondjuk Szír és iraki migráns nincs sok a környéke3men, inkább indiak vannak rengetegen nyugat Londonban. Csak az én házamban (6 szobás)4-5 indiai lakik, egy kenyai meg én.

Ezen kívül sok a kelet európai migráns is, főleg lengyel magyar román.

Balhét nem sokat láttam, de azt mind angolok nyomatták egymás között.

2019. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
26%
Londonban élek, nincsenek iszmáhel meg kormos emberek, de azért véleményt mondok. Tényleg releváns lehet.
2019. aug. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon jó. Mindenhol welkám refudzsisz van, ők meg jókisfiúk. Háhá.

Nyilván ahol kecskeszurisok sincsenek, probléma sincs. Olyanok, mint a hazai dikmánok kb. Sokat számít a koncentráció, nyugaton nálunk is jobb mint keleten. Nyilván ahol többen vannak, gettósodnak, ott azért nem fognak adakozni a helyieknek.

2019. aug. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén szólva elég szar.
2019. aug. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
35%

"Tényleg olyan durva a helyzet, ahogy azt a "közszolgálati" média beállítja?"



Annál azért kicsivel durvább. Ők elég sok mindent elkendőznek.

2019. aug. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
65%

"Az uncsim barátnője Németországban fél egyedül kimenni, mert sok a késelés"


Akkor hogy menne ki franciában?

2019. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
38%

Hát figyi amit az m1-en nyomatnak azon túl hogy gyógyszerre isznak a szerkeztőségben, és lehoznak ilyen híreket, miszerint londonban rettegnek az angolok, meg vannak "no go zónák" ahova a rendőrök félnek bemenni nettó baromság. Igen vannak fiatal bandák, meg létezik a knifecrime, de nem ártatlan fehér angolokat támadnak, hanem egymást ritkítják. A muszlimok meg szelídek mint a kölyökcica, még a fejüket is elfordítják ha rájuk nézel, eszükben nincs megtámadni.

Szóval szerintem nem olyan a helyzet mint ahogy az emegyen megálmodják.

2019. aug. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!