Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony Gergelyék vajon...

Karácsony Gergelyék vajon illegális adathalászatot folytatnak, vagy miért vettek fel 72000 db ajánlás összegyűjtésére szolgáló ívet?

Figyelt kérdés

Tarlós István és Puzsér Róbert is 12000 darabot vett fel, ez ugye matematikailag biztosan elég 5000 ajánlás összegyűjtéséhez... Nincs többre szükség.

Szóval már a 15000 db, vagy a 30000 db is furcsa, gyanús lenne, de a 72000 db, az nagyon a szükséges sokszorosa.


Mi lehet ennek az oka, az illegális adathalászáson kívül?



2019. aug. 28. 13:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Ha felvehet 72000db-ot akkor nem illegális...
2019. aug. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az adathalászat attólmég illegális.

Illetve a kitöltött ajánlások lefénymásolása és elraktározása is, Ez a céljuk pedig nem biztos, de logikus következtetés...

2019. aug. 28. 13:10
 3/19 anonim ***** válasza:
63%
Karácsony Gergely alakatilag nagyon gyanakvó, attól tart, hogy a Fideszesek szervezetten meghekkelik a jelöltségét azzal, hogy soktízezer kamuadatos ajánlószelvényt adnak le. (Az szinte már biztos, hogy Kálmán Olgát a Fideszesek ütötték ki az előválasztásból.)
2019. aug. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Tarlósnak már megvan a Kubatov listája neki felesleges több.

Puzsér csak hallatja a hangját és próbálja az ellenzéket folyamatosan csesztetni és segíti Tarlóst.

Karácsony pedig szeretne minél több emberhez eljutni, igaz ezáltal elkészíti a saját Kubatov listáját.

Ennyi... egyik kutya másik eb.

2019. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%
Macikám, neked még az első szőrszál se serkent ki a kukidon, amikor a Fidesz 2010-ben 1,7 millió kopogtatócédula bezsákolásával lefektette ennek az iparnak az alapkövét...
2019. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok a macikád és teljen mindegy, szavazati joggal rendelkező budapesti vagyok...

De azt nem értem, hogy mégis hogy jön ez ide?

Talán Te is az a fajta ember vagy, aki szerint hogyha az egyiknek lehet, akkor a másiknak is?

2019. aug. 28. 14:37
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon szépen megtanultad Puzsér szövegét. Azt értem, hogy Puzsér miért csinálja, de te itt a GYK-n minek?
2019. aug. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Milyen Puzsér szövegét? Te mégis miről beszélsz?


Amúgy sokatmondó, hogy eddig senki sem írt alternatívát arra vonatkozóan, hogy vajon adathalászás céljából kellett e nekik 72000 ív, vagy másra... Pedig a kérdés lényege ez volt.

Még csak nem is vádaskodtam, csak leírtam sz igazat, hogy én nem tudok mást elképzelni, ehhez kértem a segítséget.

Ahhoz, hogy azt a TÉNYT ne lássuk be, hogy ez rendkívűl gyanús, elég komolyan Karácsony fanatikusnak kell lenni...

2019. aug. 28. 14:49
 9/19 anonim ***** válasza:
60%
Csak a Fidesznek lehet milliós Kubatov listája?? Mindig ez a szánalmas fideszes kettősmérce.
2019. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az eléggé eszomorító, hogy a macikám válasz százalékok tekintetében ennyire hasznosnak bizonyult... Pedig az ilyen emberek miatt tart ott az ország ahol.

Szerintük ha az egyik csalhat a választáson akkor a másik is, ha az egyik lophat akkor a másik is... Hogyha az egyik adathalászhat, akkor a másik is, még szavazok is rá, hát kit zavar?

Nem érted, hogy a Fidesz is ezt csinálta?

Így már bocsánatos...

PEDIG NEM!

2019. aug. 28. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!