Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon mikor lehet...

Magyarországon mikor lehet majd bitcoinban is adózni?

Figyelt kérdés
A forint centralizált, elavult és béna. A jövő a kriptovalutáké.
2019. aug. 28. 18:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/324 anonim ***** válasza:
32%

""a bitcoin atyja pedig Satoshi Nakamoto, nem pedig ez a fazon akinek nem sok köze van hozzá."



Forrást kérhetnék erre az állításodra?"


:)))))))))))


ez már nekem is sok. kérdező! érdemes olyannal vitatkozni, akinek fingja sincs az egészről?

2019. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/324 anonim ***** válasza:
31%

"ezt megint csak kitaláltad s szintén nem igaz."


Tényleg csak kitaláltam, és nem igaz?

Akkor lássuk csak...


[link]


Hozzak egy vödör jeget, vagy megbirkózol még magad is ekkora égéssel?


"ez már nekem is sok. kérdező! érdemes olyannal vitatkozni, akinek fingja sincs az egészről?"


Nem mellédumálsz, hanem leírod szépen a forrást, amire alapozod az állításodat.

Ameddig nem teszed meg, addig ez az állításod is pontosan ugyanolyan, mint a többi: egy nagy büdös kamu.

Mondjuk MLM-zombiktól mit várjon az ember. Tényeket? MegaLOL! :DDDDDDDDDD

2019. aug. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/324 A kérdező kommentje:
Szerintem teljesen mindegy ki csinálta a bitcoint és milyen célból. Akármennyire is gonosz volt az alapító és akármennyire is rosszat akart, ilyen találmánnyal a gőzgép óta nem találkozott az emberiség, úgy hogy Isten áldja a nevét.
2019. aug. 30. 20:31
 44/324 anonim ***** válasza:
71%
forrás: pl. wikipédia vagy: [link]
2019. aug. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/324 anonim ***** válasza:
18%
"Mondjuk MLM-zombiktól mit várjon az ember" MLM és bitcoin... te nagyon kevered a tényeket,,,
2019. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/324 anonim ***** válasza:
17%

Wikipédia mint forrás? Ennél hitelesebb nem volt?

Tájékoztatásul közlöm, hogy a Wikipédiát sehol nem fogadják el, mint forrást.

A "Google a barátod" szöveget pedig hanyagold. Tettél egy állítást, ideje, hogy alátámaszd. Kultúrált körökben így mennek a dolgok.

2019. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/324 A kérdező kommentje:

#41: Ez a vita kicsit olyan, mint 500 éve a puska vs íj. Voltak begyepesedett emberek, akik szerint a puska nem alkalmas az nyilak leváltására és volt is alapja, mivel az első puskák még kicsi hatótávúak és pontatlanok voltak egy képzett íjászhoz képest. Aztán persze az ész mégis győzött.

Ugyanígy ma még rá lehet mondani a bitcoinra, hogy az árfolyamingadozás miatt megbízhatatlan és rövid távon egy mlm -re hasonlít. 500 év múlva viszont az akkori emberek már azon fognak csodálkozni, hogy hogyan voltunk képesek pénzként használni egy értéktelen papirfecnit, amit államok és titkos társaságok kedvük szerint nyomtathatnak/vonhatnak be.

2019. aug. 30. 20:40
 48/324 anonim ***** válasza:
29%
"Az arany ugyanis nem tud inflálódni, azonkívül pedig önálló belső értékkel rendelkezik. A bitcoinról egyik sem mondható el." A bitcoin meg egyenesen deflálodik, nemhogy inflálodik. ez az arannyal szemben éphogy egy elönyösebb tulajdonság.
2019. aug. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/324 anonim ***** válasza:
71%
Nem a google a barátod szöveg volt hanem adtam több tíz ezer linket, mind a kérdésedre ad választ. szemben a te egy egy linkeddel. ráadásul az egyik linked ép engem igazolt így a vödör vízre neked van szűkséged, duplán, mert hogy azután a kinyilatkozásod után kultúrára hivatkozol, az önmagában is égő.
2019. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/324 anonim ***** válasza:
4%

"MLM és bitcoin... te nagyon kevered a tényeket,,,"


Mind a kettő piramisrendszerű. Mellesleg ilyesmiket, amiket írsz, kimondottan az MLM-zombik szoktak írni, akik védték az aktuális "bombaüzletet". Voltak ilyenek a Botanoo-nál, a CDT-nél, a Kairos-nál, az Iwowwe-nál is, aztán amikor sorba mindegyik bedőlt, hirtelen mind felszívódtak...


"A bitcoin meg egyenesen deflálodik, nemhogy inflálodik. ez az arannyal szemben éphogy egy elönyösebb tulajdonság."


A bitcoin nem tud csak deflálódni, ugyanúgy tud inflálódni is.

Gondolkozz már! Ha csak deflálódna, mindenki ebbe fektetne bele, és hetente duplázódna a haszna.

Akinek a fejében káposztalén kívül más is van, az kapásból látja, hogy ez lehetetlen és fenntarthatatlan.


"adtam több tíz ezer linket, mind a kérdésedre ad választ. szemben a te egy egy linkeddel"


Nem adtál több ezer linket. Rákerestél a pasas nevére, aztán elintézted ennyivel, hogy keressem meg magamnak. Nos, nyet. Ez nem így megy.


"ráadásul az egyik linked ép engem igazolt"


Igen? Melyik is?

Kifejtenéd, kérlek?

Csak mert a link, amit az aranytartalékról mutattam, úgy telibe cáfolja az állításod, hogy öröm nézni.


"hogy azután a kinyilatkozásod után kultúrára hivatkozol, az önmagában is égő."


SZVSZ aki komolyan azt képzeli, hogy egy adott termék nem tud inflálódni, csak deflálódni, az ne nagyon mutogasson ujjal másokra, hogy égő. Pláne, hogy alapszintű közgazdasági ismeretekkel sem rendelkezel.

2019. aug. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!