Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Rendes fidesz szavazó hazafias...

Rendes fidesz szavazó hazafias dolgozó magyar ember vagyok, akkor mire számíthatok nyugdíjas éveimre?

Figyelt kérdés

Szóval 4 évente mindig megyek a választások napján, és már kora reggel leadom a voksomat a fideszre.

Miután leadtam a voksomat a nemzeti keresztény hazafias kormányunkra, ha időm engedi bemegyek egy templomba, és hálát adok az Istennek, hogy Orbán Viktor megvédett minket a migránsoktól, és a globalista Gyurcsány Ferencet nem engedi vissza kormányzás közelébe.

A hétköznapjaimat kemény szorgos munkával töltöm, akár nap 12 órát is robotolok a gyárban, mert tisztában vagyok vele, hogy a főnökömnek szót kell fogadni.

Minden este 6 órakkor vacsorázok, és természetesen csak az m1 híradót nézem, hogy objektíven tudjak tájékozódni a világ dolgairól, és hogy ha az elszabadult migránsok hordák hányan rohamozzák a magyar határt.

Este 8 óra fele szoktam lefeküdni, hogy másnap reggel miután megvettem az újságoknál a frissen ropogós Magyar Nemzet legújabb számát, kipihentem tudjam teljesíteni a főnököm utasításait.


2019. aug. 29. 05:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Így kb havi 35000Ft-ra számíts.
2019. aug. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Rezsicsökkentett csirkefarhátra számíthatsz.

Egyébként mivel nem jársz hetente meccsre a csodás stadionokba, hazaáruló sorosbérenc vagy.

2019. aug. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Csak nem te vagy Károly, kérdező? :D

https://www.youtube.com/watch?v=qnUpqSEtnOw

2019. aug. 29. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem számíthatsz egy fillérre sem, mivel nem szólaltàl fel, a civil szervezetek, NGO-k ellen.
2019. aug. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
És három körben kimaradsz a dobásból.
2019. aug. 29. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 mindentudó99 ***** válasza:
67%
Na indulj dolgozni ne itt trollkodj. Indul.a közmunka. El ne késs mert a munkafelügyelő még kirúgat.
2019. aug. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%

Kár volt ennyit írni egyértelmű a trollkodás, elég ostobára sikeredett a kérdéskiírásod.

A haverjaidnak elég lett volna a harmada is, akkor is ugyanazokkal ugranak a "kérdésre", jön majd a szokásos fideszfóbiás duma.

Ha értelmed lenne és a kérdés komoly lenne, akkor annyit válaszolnék, hogy keress egy nyugdíjkalkulátort és számold ki. Például ezzel:

[link]

De mivel hülyeségeket hordasz össze és hazudozol, a célod csak a kamuzás meg a hergelés, így lényegtelen hogy valójában mennyit dolgozol és mennyi lenne a nyugdíjad, téged nem érdekel.

2019. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Mikor kezded reggel a 12 órás munkát, hogy este 6 órakor már tudsz vacsorázni?????

Nyugdíjas éveidre? Kérdés, akkorra mennyit tudsz össze lopni akkorra.

2019. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
A nagy hazafias fidesz szavazók többsége rektálva lesz mielőtt megérnék a nyugdíjas kort, mivel elüldözték az összes fiatalt akikből később élősködhetnének.
2019. aug. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Az a legnagyobb baj, hogy amit a mélymagyar szélsőjobbosok hazafiasságnak hisznek, annak valójában nem sok köze van ahhoz. Csupán kőkemény fasizmus és erőszak. Ez az ő nyelvük.
2019. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!