Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjasok nem érzik...

A nyugdíjasok nem érzik megalázónak, hogy a kormány 9000Ft-al, vagyis 26 euróval kiszúrja a szemüket?

Figyelt kérdés
2019. szept. 2. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
De. Méghozzá azért, mert napról napra kevesebbet ér euruban.
2019. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Régi mondás: ha adnak, fogadd el; ha ütnek, szaladj el!

Miért volna megalázó, hogy kifizetik a többgenerációs családi házunk egy havi villanyszámláját?

Ha arra célzol, hogy ennyivel megvásárolják a szavazatunkat, akkor tévedsz. Faluban élünk, helyi választáson nyoma sincs pártpolitikának. Még aki hálálkodni akarna, se tud FIDESZ jelölésű indulót ajánlani, rá szavazni, mert nincs. Ahogy más párt, egyesület, szervezet által támogatott jelölt sincs, se polgármester, se helyi önkormányzati képviselő.

A megyei szavazólapot meg megkapják tőlem, ahogy szokták: több listát is megjelölök, így érvénytelen.

A helyi választáson kívül, a rendszerváltás óta, más választáson, vagy népszavazáson sose vettem részt, nemzeti konzultációs levelekre sose válaszoltam (utóbb már nem is kaptam); ingyen kapom ezt a pénzt. Ahogy mondani szokták, a bolondnak is megéri.

2019. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Na jó,de a 2 kiló krumpliért lehet szavazatot venni, nem ésszerű a feltételezés, hogy sokkal többért méginkább lehet?
2019. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szomszéd Icus jobbikos, DKs, kisgazda, Kádárista, mikor mi.

De a "cigányra" nem szavaz.

De minden ilyennek örül, mert amúgy meg szegény.

2019. szept. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!