Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért panaszkodik az ilyen...

Miért panaszkodik az ilyen ellenzékes? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Most kettő ismerősömet szeretném kiemelni, bár rengeteget feltudnék hozni.



Az első:


Panaszkodik, hogy az ország így-úgy, szegénység van, sz.r az élet, rossz a rendszer, rossz minden,stb.

De igazából, végzettsége nincs, valami himi-humi szaki, de nem a szakmájában dolgozik. Amíg más az egyetemen szenvedett, ő bulikból bulikba járt, rengeteg pénzt elbulizott, drogozott, linkeskedett. Most eltelt 15 év, szerintem nem élnek rosszul.Hétvégente utazgatnak, hetente éttermeznek, évente járnak külföldre nyaralni, pl Zakhyntos, stb.. márkás, jóminőségű ruhákba jár. Én úgy gondolom ahhoz képest hogy átlag munkahelye van.egy erős középréteg.



A másik:

Szinte ugyan ez, annyi különbséggel hogy ő a mai napig herdálja a pénzt, folyton bulizik, péntektöl vasárnapig, és eszméletlen sokat költ magára.. és amit most ránézésre mondok, 1 kissebb fizut.. (műköröm, szoli, pilla, mesterfodrász, ő is folyton csavarog, mindig valahol van...)

És folyton osztják az észt itthon milyen rosszul élnek..



Miért ilyenek?? Komolyan azthiszik 8 órás munkával, meg OKJ végzettséggel alkalmazottként, luxus életmódot élhetnek? Sok ilyen ember van.... herdálják a pénzt aztán nyafognak hogy nincs.


Szerintetek igazam van?


2019. szept. 4. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Ha meg van neki rendes végzettsége, akkor meg azért miért vinnyog.
2019. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

“Panaszkodik, hogy az ország így-úgy, szegénység van, sz.r az élet, rossz a rendszer, rossz minden,stb.“


Attól mert valaki jobban él, mint az átlag, máris egyet kellene értsen azzal ami az országban folyik?

2019. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

"Amíg más az egyetemen szenvedett"


Arról igazán nem én tehetek, hogy a magyar oktatási rendszerben a követelt tananyag 90%-a azért létezik, hogy a tanulókat kínozzák vele.

2019. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#3 ez most irreleváns, attól még más végigszenvedte, és ha egy sima melós is hétvegente nyaralni jár, akkor semmi ika nincs panaszkodni.
2019. szept. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

2#

Hidd el nekik semmi politikai rálátásuk nincs az ország működésére... csak szídni tudja a rendszert de szerintem egy értelmes összefüggő mondatot nem tudna elmondani ezzel kapcsolatban.



3# ennek semmi köze ehhez, itt nem az a lénxeg hogy szenvedés-e vagy sem, hanem hogy nem képezte magát, manapság sem, herdál mégis panaszkodik, holott folyton magára költ..

2019. szept. 4. 13:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Egyáltalán nem irreleváns, hogy a magyar kultúra szerves részét képezi egy olyan mentalitás, aminek a jegyében szándékosan tönkreteszitek a saját életeteket, hogy aztán lehessen mellet döngetni és mártírkodni, hogy nektek milyen nehéz és kínokkal teli az életetek, bezzeg másoknak mennyire könnyű minden.

Így éldegéltek ebben az önpusztító ámokfutásban, aztán a depresszió és a sok kialakult frusztráció miatt elkezdtek egyre többet zabálni és tömitek magatokba az alkoholt, hogy aztán a világ egyik legelhízottabb, legboldogtalanabb és legalkoholistább nemzete legyetek, akik szintén dobogós helyen állnak a szívinfarktusok és a rákos megbetegedések terén is.

De mindez nem baj, mert legalább lehet köpködni a háttérhatalomra és zsidókra, hogy ők tehetnek róla és nektek, Dicsőséges Mogerieknek természetesen semmi felelősségetek nincs az önpusztításotok miatt, mert mindig más tehet róla, még véletlenül sem ti.

2019. szept. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

“Hidd el nekik semmi politikai rálátásuk nincs az ország működésére... csak szídni tudja a rendszert de szerintem egy értelmes összefüggő mondatot nem tudna elmondani ezzel kapcsolatban.”


Én sem élek rosszul, mégis rohadtul elégedetlen vagyok az ország működésével. És képben vagyok a politikával, független, illetve kormány- és ellenzékpárti oldalakat is olvasok. És nem azért írtam ezt, mert bele akarok menni bármiféle vitába, vagy mocskolódásba, mert nem fogok, hanem pusztán azért, mert ez a véleményem, és azért mert ha valakinek kicsit több pénze van, az nem egyenesen arányos az elégedettséggel. Ha pl.nekem van egy munkahelyem, ahol megkeresek 1 milliót, de 7-ből 6napot 12 órázom, attól még nem leszek elégedett a munkahelyemmel és szeretni sem fogom.

2019. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van kérdező, én is ezt mondom, hogy ma Magyarországon egy-két szakképzettséggel, kapcsolatok és gazdag szülők nélkül, nyolc órás munkával csak nyomorogni lehet vagy kimenekülni nyugatra. (mondjuk diplomával sem jobb a helyzet nehogy azt hidd) Ezt mindenki tudja, aki nincs fönn a Fidesz seggében, köszönjük, hogy ilyen világosan látod, hogy Magyarország egy szegény ország és alapvetően egy szar hely, szomorú, de ez van.


Ismerőseidet pedig üdvözlöm, kitartást nekik.


Tudom, hogy most pipa vagy, amiért megtrollkodtam a kérdésed, csak

2019. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*csak így is lehet nézni.
2019. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Tehát havi 1 nyaralás egy gyönyörű tengerparton, a folytonos csavargás,éttermezés meg amit még leírtam, az nyomorgás? :D Akkor elég magasan van az a mérce.. csak nem tudni mire!


Amúgy nem vagyok dühös, tényleg érdekel mások véleménye..



Előzőnek:

Itt most nem a kormány működésén van a hangsúly, azt hagyjuk meg Nektek, akik értetek is hozzá. Hanem azon, hogy saját maguk hibája hogy nem élnek luxusban, mégis azt a pénz ami a házhoz jön, hedonista életmóddal elherdálják, mégis mindenkit okolnak érte, csak saját magukat nem. Mert azt mondjuk megérteném, hogy, éjjel nappal dolgoznak, spórolnak mint az állat, még sem jutnak előrébb... Vagy esetleg nem bulira, meg egyéb felesleges dologra menne el havonta 70 ezer Ft, hanem képezné magát,és tényleg mindent megtesz annak érdekében hogy jól éljen, de mégsem sikerül.. De így?! Remélem értitek mire gondolok.


Nyugodtan írjátok a véleményeteket, nem uavar ha mást gondoltok csak légyszi kultúráltan!

2019. szept. 4. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!