Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Zuglóiak: Karácsony Gergely...

Zuglóiak: Karácsony Gergely jó polgármestere volt Zuglónak? Objektíven nézve.

Figyelt kérdés
2019. szept. 6. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Parkolási maffia
2019. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Alig várják a helyiek hogy elmenjen. Szerinted??
2019. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én még sose voltam Zuglóban huzamosabb ideig azért kérdezem. Az elmúlt évben 2-szer jártam az Örs Vezért téren és egyszer a Bosnyákon. Egyik se tett rám különösebb pozitív benyomást. Sőt, az Örs vezér téri aluljáró egy rémálom volt. Mondjuk az máshol is az. Csak például a Ferenciek terén szerencsére megszüntették. De állítólag csinált jó dolgokat is az ember. Csak nem nagyon mondják mit? Felújított elvileg pár iskolát.
2019. szept. 6. 22:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Múlt héten voltam pesten, sok zuglóival beszéltem, szeretik, párnak van Karácsonyos sapija is, töööök cuuukiii.
2019. szept. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Te azt képzeled, itt van objektivitás? Azt a fideszesek szétmarcangolják. Kétségtelen nem csak ők.
2019. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Kb semmi emléke nem marad.

Az azért objektíve is kínos, hogy azt hitte,hogy a Nemzeti Múzeum az ő kerületében van.

2019. szept. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!