Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lenne a MiHazánk fideszes?

Miért lenne a MiHazánk fideszes?

Figyelt kérdés
Sok ostobaságot hall az ember, de ez az eddigi legsötétebb. Eddig csak azt mondták, hogy a kormánypárt elnyomja az ellenzéki pártokat. Most kiderült, hogy ez a MiHazánk esetben nem így működik, mert vannak pontok amelyben egyettértenek. De hát aki nem Gyurcsányista, az Fideszista nem igaz?

2019. szept. 12. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:

"De hát aki nem Gyurcsányista, az Fideszista nem igaz?"

Nem, ez pont fordítva van, a fideszesek szerint aki nem fideszes az azonnal Gyurcsány-fan meg libsi, én is minden második fideszes szerint libsi vagyok holott sose voltam liberális, de ők tudják, nálam is jobban ismernek engem.

A kérdéshez: szerinted véletlen lenne, hogy a MiHázunk még egyszer se mondott ellent a fidesznek? Ahhoz képest hogy "ellenzéki", nagyon jól hallgat mikor valami gyanúsat csinál a Fidesz, soha egy felszólalásuk, vétójuk, önálló gondolatuk nem volt, azt viszont műár sokszor kinyilvánították hogy nem tartják rossznak Orbánék politikáját, ellenben a többi ellenzéki párttal nagyon szépen összeakaszkodnak időről időre, meg hazaárulózzák őket stb. Az is véletlen ugye, hogy pont olyan programjuk van, mint a Fidesz legnagyobb kihívójának, a Jobbiknak, csak radikálisabb, még véletlenül se lehet elképzelni hogy esetleg arra vannak, hogy a Jobbik radikálisabb, ostobább szavazóit szalámizzák le, ezáltal gyengítve az ellenzéket... Á hol már.

Köszönjük a napi kamu/provokatív/troll/propaganda kérdést, szép munka. Szinte már-már komolyan veszi az ember.

2019. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Oszd meg és uralkodj elve van itt is. Ameddig ők nem jelentenek komoly fenyegetést és gyengítik a többieket addig nem piszkálják. Választásokon nincs komoly esélyük, legfeljebb amiatt tudnának erősödni hogy egyik félt se tekintik partnernek ha jól tudom.

De szerintem még túl frissek ők ahhoz hogy le lehessen őket írni egy reménytelen pártnak.

2019. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tehát az egész ellenzék Gyurcsánnyal van egykoalicióba ezért nevezik jogosan az ellenzéket Gyurcsányistanak kedves 1.. A MiHazánk pedig nem Fideszes és nem Gyurcsányista, vagyis az ellenzék ellenzéke is egyben, nem csak a kormány ellenzéke.
2019. szept. 12. 16:33
 4/9 A kérdező kommentje:
Most had ne linkeljek már be pár videót, vagy cikket mikor ellent mondott....
2019. szept. 12. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:

A fideszesek szerint mindenki aki nem fideszes az gyurcsányista. a baloldaliak szerint meg mindenki aki nem baloldali az fideszes.


Azt hiszem ezt hívják szélmalomharcnak

2019. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Tehát az egész ellenzék Gyurcsánnyal van egykoalicióba ezért nevezik jogosan az ellenzéket Gyurcsányistanak kedves 1.. A MiHazánk pedig nem Fideszes és nem Gyurcsányista, vagyis az ellenzék ellenzéke is egyben, nem csak a kormány ellenzéke."


Milyen koalícióban van együtt Gyurcsánnyal az "ellenzék"? Mikor alakult ez a koalíció, mi a nevük, valami forrást linkelj már légyszi.


Ha eddig nem esett volna le, a MHM is ellenzékben van, saját magadnak mondasz ellent 2 mondaton belül... Inkább csak az előre megírt propagandát másold be, magadtól ne próbálj vitatkozni, mert láthatóan nem megy.

2019. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Te tényleg hülye vagy, vagy megjátszod? Az ellenzéki összefogás nem mond neked semmit? Hogy mindenki Gyurcsánnyal ért hirtelen egyet? Inkább gyere vissza a valóságba aztán beszélünk...
2019. szept. 12. 19:40
 8/9 A kérdező kommentje:
És nem mondtam ellent magamnak, mert azt mondtam hogy a MiHazánk az ellenzék ellenzéke is.
2019. szept. 12. 19:41
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi pénzért :-)
2019. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!