Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsony valóban tönkretette...

Karácsony valóban tönkretette Zuglót, most mi az igazság?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi az igazság, az egyik azt mondja, a másik tagad.... Mi van ott mit tudtok erről?
2019. szept. 13. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Amihez nem fideszes hozzáér, azonnal tönkremegy. De ha fideszes ér hozzá rögtön arannyá válik minden.
2019. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Vezetésre alkalmatlan az ürge.
2019. szept. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem véletlen hogy az önkormányzati választásokon azok szavaznak akik ott laknak - mert kívülről csak részigazságokat lehet tudni. A választáson majd kiderül hogy az ott élők hogyan vélekednek a témáról, mert ha Karácsony által támogatottat választanak meg helyette, akkor vagy nem volt igaz vagy nem fontos számukra.

Kifelé a sajtóból két dolog látszik bizonyítottnak. Az önkormányzat hatalmas adósságot halmozott fel Karácsony polgármestersége alatt és még az egyházaknak járó támogatást sem fizették ki, mert nincs miből. A másik, hogy a parkolási rendszerük olyan hogy többe kerül a fenntartása, mint amennyit a parkolásért fizetnek az emberek. Ami egy kis településen nem lenne gáz, hiszen lehet hogy kevés ember használna kocsit aminek parkoló kell éppen ott (persze olyan helyen nem is lenne parkolási díj) - de Zuglóban?

2019. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Zuglói lakósként mondhatom, hogy egy ugandai falu vezetését nem bíznám rá, kivéve ha a falubeliek baloldaliak, hadd érezzék a bőrükön a hozzáértését.
2019. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Egy hetet voltam zuglóban nemrég. Elég sokfelé jartam a kerületben,de csak 1 nagyon nagy szopás tűnt fel.

Egész nap mennek arra a repülők és hangos.

2019. szept. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Az elmúlt karácsony költségei igencsak megterhelték Zuglót!
2019. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igazság hogy nem is vállalná más Zuglót és pont e miatt amit előttem írtak.
2019. szept. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!