Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az esélye annak, hogy az...

Mi az esélye annak, hogy az önkormányzati választások alkalmával az összelenzéki jelöltek jobb eredményt fognak elérni mint a fideszesek? Szegednek mi lesz a sorsa? Megbukik Botka vagy hatalmon marad?

Figyelt kérdés
2019. szept. 15. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
A fidesznek nagyon rosszak a kilátásai.
2019. szept. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Valóban? Mire alapozod?


(Egy ellenzéki)

2019. szept. 15. 16:36
 3/9 anonim ***** válasza:

A matematikai esélye a dolognak elég jó.

Viszont ott lesznek a felügyelet nélküli szavazókörök. A lefizetesek zsarolasok krumpliosztás.

2019. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 "Viszont ott lesznek a felügyelet nélküli szavazókörök. "

Nincsenek felügyelet nélküli szavazókörök.

Olyan szavazókörök vannak ahová az egyes (vagy az összes) ellenzéki pártok nem voltak képesek embert találni egy napi kemény munkára fizetség nélkül.

Azért igen vicces hogy azon siránkoztok miért is a fidesz győzött, mikor még annyi ember sem áll ki mellettetek, hogy szavazókörönként egy hajlandó legyen a nevetekben odamenni és dolgozni.

2019. szept. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Mi az esélye annak, hogy az önkormányzati választások alkalmával az összelenzéki jelöltek jobb eredményt fognak elérni mint a fideszesek? "

Általánosan - semmi.

Helyenként biztosan lesz ahol sikerül. De én nagy tétekben nem fogadnék arra, hogy bejön ez az összellenzéki mutyizás, mikor már ez a sokadik alkalom amikor ezzel próbálkoznak és még eddig egyszer sem az történt amit feltételeztek. Valahogy a végén mindig az jött ki, hogy az "Ellenzék" szavazótábora egyre kisebb lett.

2019. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

#1 vagyok:


Nos, a kormánynak még soha ilyen elkeseredett és aljas akciói nem voltak mint eddig.


Ha Budapestet elvesztik, végük. Dominó-effektus fog fellépni, és bukni fogják az országost is.

Eddig magabiztosnak voltak mondhatóak, mert mindig volt valami sunyi ötletük a bukás megelőzésére.

Ezekből kifogytak, Orbán vagy nyílt diktatúrába fordul, vagy nem kerüli el a felelősségre vonást.

2019. szept. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 A kormány posztolt fotót amin igen egyértelműnek tűnően törvénytelen tevékenység látszik? A kormány csinálta azt a törvénytelen tevékenységet?

Pont olyan hülyeséget beszélsz mint amikor mosdatni próbáltátok az őszödi beszédet. Akkor is a fideszt próbáltátok meg bűnbakká tenni, pedig nem a fidesz mondta azt a beszédet és nem is a fidesz hozta nyilvánosságra.

2019. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6, #7-nek:


Arról a marha fideszes képviselőről beszélsz, aki a Kubatov lista előtt ülve fényképeztette és posztolta magát?

2019. szept. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Látom nem megy neked a valóság megértése.

Én, mint a fidesz egyik szavazója, engedélyt adtam arra, hogy a fidesznek - annak a pártnak amit támogatok - lehessen rólam adata és a nevem, adataim így benne lehessenek egy listában. Én és még rajtam kívül rengetegen ezt engedték.

Ti ezt akarjátok egy szintre hozni a mostani botránnyal, amikor a törvény TILTJA hogy a támogató aláírásokról ás a támogatók adatairól listát készítsenek, bárhová felhasználják a jelöltek és szervezeteik. Ebben a mostani esetben esély sincs arra hogy legális legyen, mert nem is adhat egy aláíró arra engedélyt az aláírásával, hogy az ajánló ívről bármit is listázzanak.

Tényleg nevetséges amit csináltok.

Ha valóban nem történt törvénysértés akkor az ki fog derülni hiszen nem találnak semmi listát vagy fájlt a támogatók adataival és nyomát sem hogy készítettek ilyet. Akkor az a párt és jelölt a mennybe mehet, a rendőrséget, ügyészséget meg a kormányt szapulhatjátok.

De nem, ti visítotok ezerrel. Csak nem mert tudjátok hogy gáz van?

2019. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!