Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ugye már nem lesz sokáig a...

Árokpart kérdése:

Ugye már nem lesz sokáig a Fidesz kormányon? Nem értem az embereket miért nem zavarja ami itt folyik?

Figyelt kérdés
2019. szept. 17. 23:10
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Engem zavar, de az még jobban, amit az "ellenzék" képvisel!
2019. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
64%

A fidesz tevékenysége ugyanolyan zavaró mint az ellenzék szerencsétlenkedése.

Amint lesz egy értelmes széles körben elfogadott politikus az ellenzéki oldalon meg lesz a váltás. Várjuk mint a messiást.

2019. szept. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
31%
Stabil és sikeres kormányzás folyik. Ez pedig ritkán szokta zavarni az embereket. :)
2019. szept. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
64%

Amíg narancs színekben történik az ország lerablása és elárulása, addig senkit nem zavar.

Bezzeg ha az MSzp tenné ugyanezt, gyááh itt már forradalom lenne.

2019. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
48%

Legközelebb 2022-ben lesz esélyetek kormányt váltani.

Ebben az ellenzéki társulatban én még azt sem látom, hogy életképesek lennének 2022-ig, nemhogy kormányváltásra képesek.

2019. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Milyen sikeres? A közszolgáltatások intézményrendszerei szinte diktatórikusan működnek. Az oktatási intézmények, a kórházak stb.
2019. szept. 17. 23:27
 7/28 anonim ***** válasza:
65%

"Stabil és sikeres kormányzás folyik. Ez pedig ritkán szokta zavarni az embereket."


Legközelebb írd oda hogy "ironizálsz" nem mindenkinek esik le


Ha mégse ironizálsz nagyon nagy bajok vannak.....

2019. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

A magyarok többségét azért nem zavarja a Fidesz ténykedése, mert ők is pont olyan mentalitással bírnak, mint a Fidesz vezérkara.

Azt pedig már a rómaiak is tudták, hogy "similis simili gaudet", vagyis hasonló a hasonlónak örül. Ez gyakorlatilag egy önmagát tápláló visszacsatolás: a suttyó pronyók megválasztanak egy ugyanilyen pártot, akik, mivel hatalmon akarnak maradni, orrba-szájba tolják a suttyó pronyóságot, így téve egyre általánosabbá ezt a kultúrát az adott társadalmon belül, ami még több támogatót hoz nekik.

Ha engem kérdezel, Magyarország lehúzza magát a retyón.

2019. szept. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
60%
Miért ne zavarná az embereket? De hogy valami zavar, abból nem következik hogy adott pillanatban létezne bármi jobb alternatíva.
2019. szept. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

Te mondod, hogy nem érted.

Tanulj többet!

Egy valóság van, mindegy ki érti, ki nem.

Ha még akarod változtatni, akkor először meg kell értened.

Én már régen leszoktam arról, hogy piszkáljam a Trabant utáni autóimat... Nem értem, az az oka.

2019. szept. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!