Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor valaki vérzik, görcsöl,...

Amikor valaki vérzik, görcsöl, folyik, hányik, akkor miért ide ír be idegen embereket kérdezgetve, ahelyett, hogy orvoshoz rohannának?

Figyelt kérdés
Rengeteg terhes ír be ide ilyen, olyan, sokszor nagyon durva és veszélyesnek tűnő tünetekkel és ahelyett hogy azonnal a kórházba rohanna, még itt várja a válaszokat. Miért ilyenek?
2012. ápr. 5. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert a kórházban sz@rnak az emberre. Lassan már elnézést kell kérni, ha bemegy szülni is. Vagy épp eszméletét veszti.
2012. ápr. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én ilyet még nem tapasztaltam.

Amikor én véreztem és görcsöltem, akkor azonnal rohantam be és el lettem látva, nem a monitort bámultam órákig, hogy a névtelen kommentelők vajon mit válaszolnak a feltett kérdésemre?

2012. ápr. 5. 15:47
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Amikor én bementem mert annyira fájt, mondtam hogy érzem, hogy szülni fogok, hazaküldtek. 3 óra múlva visszamentem szülni.
2012. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Mert tényleg tesznek magasról az emberre a kórházban.

És mert sokan nem tudják, melyik kórházba menjenek, milyen osztályra.

Mert vannak olyan tünetek, amik normálisak akkor is, ha ijesztőnek tűnnek, ezért előbb tájékozódni szeretnének.

És miért itt tájékozódnak? Mert a választott nőgyógyászuk nem az a típus, akit lehet hívogatni.

2012. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki ide ír ilyen kérdést, akkor általában a többség rögtön kórházba küldi vagy dokihoz.

Most meg úgy látom a kórházak rosszak, és senki nem küldené oda a kétségbe esett kérdezőt...

De amúgy ennek ellenére biztos, hogy ilyen tünetekkel elküldené mindenki dokihoz az illetőt, és ez is lenne a leghelyesebb.

Hogy a kérdezőnek miért nem jut ez eszébe? Mert nincs benne még tapasztalata, mert nem tudja helyesen megítélni a helyzetét, mert egyszerűbb neten kérdezősködni vagy ki tudja...

2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%

Ezt a kérdést én is sokszor feltettem magamnak.

Én úgy gondolom, hogy nem bíznak eléggé az orvosukban, már akinek van.

Pl. múlt hét csütörtökön voltam terheléses vércukor vérvételen, felhívtam a dokit, azt mondta, jó lett az eredmény, aludjak nyugodtan.

Az eredménynek 7,8 alatt kell lennie, valakinek múltkor 7,4 lett, és ide írt, hogy jó-e ez az eredmény, és ebben csak azt nem értem, hogy miért nem az orvosát kérdezi meg, ha ennyire megijedt az eredménytől?!

2012. ápr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával, mert azt hittem bennem van a hiba azért, mert én kérdezés nélkül orvoshoz mennék.
2012. ápr. 5. 16:04
 8/16 A kérdező kommentje:

Az egyik nagyon csúnya eset egy másik fórumon esett meg.

Anyuka elkezdett görcsölni, meg folyni. Ahelyett, hogy azonnal kórház, ő a fórumon kérdezgette órákig az ismeretleneket, hogy ez mi lehet?

A baba meghalt...

2012. ápr. 5. 16:05
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

Mert a leendő anyák egy része lusta vagy nem tudom és nem hajlandó olvasgatni eleget a várandóságról a gyerekekről , a szülésről és a beteg jogairól.

Ha ezt megtenné akkor tudná milyen helyzetben mit kell tenni, hova kell fordulni és milyen jogok illetik meg.

Azért a gyermekvállalás nem csak arról szól ,hogy teherbe estem és majd szülök. Ehhez is jó tanulni, olvasni, tapasztalatokat gyűjteni stb.

2012. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Ezt én sem értem... Mikor én görcsöltem, véreztem, eszembe sem jutott, hogy itt kérdezősködjek. Azonnal öltöztünk, be a kocsiba, és irány a kórház!!! Az meg csak a saját tudatlanságukat bizonyítja, hogy félnek bemenni, mert úgysem csinálnak semmit! Na ilyen nincs. Ha ezzel akarják lekoptatni az embert, lehet hivatkozni a betegjogi képviselőre, mindjárt máshogy állnak az emberhez...
2012. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!