Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor után ki lesz a...

Orbán Viktor után ki lesz a miniszterelnök? Nincs senki aki alkalmas lenne

Figyelt kérdés

Orbán Viktort kivéve nincs senki Magyarországon aki képes lenne normálisan ellátni miniszterelnöki feladatokat.

Talán még Áder János aki alkalmas lenne rá de ő köztársasági elnök és nem valószínű hogy elvállalná a posztot.


Tehát ha egyszer majd ne adja Isten távozik a posztrol nyugdíjba vonul Orbán Viktor miniszterelnök úr akkor ki veszi át a helyét?


Karácsony Gergely Puzsér Róbert vagy Berki Krisztián?

Vagy Botka László?

Ilyen idióta bohóc jelöltektől még egy falu végi kocsmáros is jobb lenne miniszterelnöknek.


Én attól félek hogy Orbán Viktor miniszterelnök után vége lesz Magyarország virágzásának hiszen Orbán Viktor sem élhet örökké ugyanúgy ahogy Szulejmán szultán is meghalt úgy Orbán Viktor sem maradhat örökké Magyarország vezetője de ő rajta kívül nincs senki aki alkalmas lenne Magyarország vezetésére.



2019. szept. 20. 11:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%

Dobrev Klára.

Valamiért ezt érzem.

2019. szept. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
62%
xd
2019. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Végre egy vérbeli troll kérdés, már hiányzott nagyon.


Németh Szilárd lenne alkalmas szerintem.

2019. szept. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom. A többi ismert alak mind olyan öreg, mint ő. A fiatalabbak között meg nincs senki, aki igazán karizmatikus lenne. Lázárra gondoltam korábban, de ő eltűnt.
2019. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
69%
Orbán sem alkalmas. Úgyhogy teljesen mindegy, hogy ki a miniszterelnök.
2019. szept. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
Én is Lázárt gondoltam alkalmasnak, de tényleg eltűnt.
2019. szept. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%
Mégegy Lázár, de eltűnt. Úgyhogy marad, aki most van, mindvégig...
2019. szept. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Molyember ***** válasza:
38%
Bízzunk benne, hogy megsegíti a Jóisten Mária országát, és még legalább száz évig uralkodhat hű alattvalóin I. Viktor király. Lázárt már csak a dohányzás érdekli (jelenleg ő a nemdohányzók védelméért felelős miniszterelnöki biztos, komoly poszt), Németh Szilárdot pedig - koleszterin képében - lassan magához szólítja az Úr, úgyhogy rá sem számíthatunk. Mást nem tehetünk, mint dolgozunk és imádkozunk, és figyeljük a misén, hátha elmondja a szép beszédű pap, kire kell szavazni. A többi nem a mi dolgunk.
2019. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Shai-Hulud ***** válasza:
41%

Kedves olvasóink!

Kérdésnek álcázott propaganda műsorunkat láthatták.

A szöveg alkalmas lehet nyugalom megzavarására, és téveszmék terjesztésére.

2019. szept. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Molyember ***** válasza:
49%
Ja, tele velük a Gyakori. Erre van pénz, klímás metróra nincs.
2019. szept. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!