Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gulyás alkalmas lenne politiku...

Gulyás alkalmas lenne politikusnak, akár miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Nekem speciel elég szimpatikus, ráadásul az emberek érdekét nézi. Szerintetek alkalmas lenne politikusnak, akár miniszternek vagy miniszterelnöknek? Ha nem, miért nem?

2017. ápr. 16. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem akar az lenni, meg még tanulni is akar, hát addig nyílván nem. De vegyük ezt:


[link]


[link]


nagyon megvett magának. Eddig is nagyra tartottam, de most igent mondanék a kérdésedre is kérdező.


44% köszönjük a rásegítést, bemutattad kik ellen van Gulyás Márton.

2017. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%

nem


nekem meg Palvin Barbara lenne szimpatikus, de attól még ugyanúgy alkalmatlan lenne, mint ez a bab-gulyás

2017. ápr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33%
Emberek érdekeit nézi?Ezt milyen cselekedetével bizonyitotta?Nevetséges leöntött egy rendört (még ha véletlenül is) bezárják pár órára erre meg már hőssé meg minden féle megváltónak van kikiáltva.Ez az ember egy vicc, a hös az aki pl. megmenti egy ember életét.Gulyás is csak egy bohóc meg a másik is,neki nem jut eszembe a neve.A dicsöséges pesti nép (itt hangosan felröhögtem miközben hallgattam) majd kirángatja a fideszeseket a parlamentböl, kérdem én milyen demokrata mond ilyet?Ha tetszik ha nem a fideszt a nép megválasztotta a demokrácia szabályai szerint,demokrata nem beszél eröszakos hatalomátvételröl!
2017. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is elhamarkodott ez a kérdés.

Pár hónap múlva csak nevetni fogsz magadon, hogy ilyen hülyeséget kérdeztél.

Totál nem tartom alkalmasnak.

2017. ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!