Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megtörténhet az elképzelhetetl...

Megtörténhet az elképzelhetetlen? Ismét tapsolni fogunk Gyurcsánynak, amikor megválasztjuk/visszasírjuk őt miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem ez lehetetlen, egyáltalán nem tudtam elképzelni, de most már egyre jobban el tudom...

Azt hittem Gyurcsány egy bukott politikus, akinek soha semmi köze nem lesz többé a magyar politikához. De amit tapasztalok most, az hogy akkora Gyurcsány nosztalgia van, mint még soha. Ez az EP-s választásokon is meglátszott, amikor 1 év alatt hirtelen 3-szorosára ugrott a DK népszerűsége.

Szerintetek is megtörténhet a lehetetlen és Gyurcsányt visszasírják miniszterelnöknek a magyarok?


2019. szept. 26. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem pont azért fog a Fidesz maradni, mert a többség nem szeretné újra viszont Gyurcsányt. Csak akkor lesz esélye az ellenzéknek, ha egyrészt lesz valamilyen összefogás 22-ben, illetve, hogyha Gyurcsány szedi a sátorfáját addigra.
2019. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Remélem, Gyurcsányt még sokáig a porondon tartjátok. Addig nekünk nem nagyon van okunk aggodalomra.
2019. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon rosszul látod, pont azért szavaznak a fideszre, hogy Gyurcsányra ne kelljen.
2019. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Nemrég szivárgott ki egy felvétel Karácsony Gergelyről! Bebizonyítja hogy az MSZP tele van beépített Fidesz ügynökkel!

Gyurcsány pártjában nincsenek Fidesz ügynökök, a DK a valódi és tiszta ellenzéki párt. Ezért támadja Gyurcsányt a legerősebben a Fidesz.

2019. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Mikor támadja a fidesz Gyurcsányt? A fidesz-közeli média valóban szokott vele foglalkozni, régebbi és újabb videókat mutat be, amiken Gyurcsány szerepel, vagy beszédeiből idéznek. Mi ebben a támadás? Vehetitek ingyenreklámnak.
2019. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
16%
Én már visszasírom. De pont nem nosztalgiából, hanem mert Orbán annyira gáz, hogy még Gyurcsány is kevésbé rossz.
2019. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A könnyeiteket gyűjtsétek nekem össze,légyszi. Jó lenne legalább egy fürdőkádnyi.
2019. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%
Gyurcsány létezése garanci a Fidesz győzelmére.
2019. szept. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
A tapsom a Magyar Kétfarkú Kutya Párté, a fitymacsattogásom meg azoké, akik még mindig beszopják az orbán vs gyurcsány hamis dilemmát
2019. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%

Akkora Gyurcsány nosztaliga van mint még soha.

Na akkor lesz az igazi mikor Gyurcsány kormányzása alatt ismét Magyar ember kilővi a másik Magyar szemét! Na az Gyurcsányi nosztalgia lenne

2021. jan. 22. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!