Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszik azt sokan,...

Miért hiszik azt sokan, hogyha Gyurcsány nem lenne, akkor már megerősödött volna egy "normális" ellenzék?

Figyelt kérdés

Ezt mégis mire alapozzák? Ki tud ebben a rendszerben megerősödni? Amikor még azokat is ellehetetleníti, besározza a kormány akik már nem "újfiúk", ott volt Vona, Szél, Botka, Karácsony akiket már kivégzett. Meg párt szinten is igaz ugyanez. A helyzet teljesen olyan mint Oroszországban, azt leszámítva, hogy itt van nekünk Gyurcsány egyfajta utolsó védőbástyának, a demokrácia utolsó őrangyalaként. Ha ő sem lenne, akkor már semmilyen demokratikus, valódi ellenzék nem lenne. Bárki próbálkozott eddig megerősödni, aki már egy minimális veszélyt jelentett, azt politikailag likvidálták. Egyedül csak Gyurcsányt nem tudják kicsinálni. De ez miért baj?

Mennyire hiú ábrándozónak kell lenni ahhoz, hogy valaki azt higgye, hogy ha Gyurcsány nem lenne, akkor bárki is meg tudott volna erősödni egy ilyen propagandaerős kormány mellett? Akkor miért nem erősödött? Volt rá 10 éve, amíg Gyurcsány párja 5%-os volt, amellett nyugodtan meg lehetett volna erősödni...


2019. szept. 28. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Ha ez hazudozó politikus a védőbástya akkor az mutatja miért nem tud megerősödni, hiába értek egyet sok dologba amit mond úgyse valósítaná meg nagyrészét.
2019. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%

Mert ez így van!


Gyurcsány egy dilettáns. Nem való neki a politika. Egy balek. Mindenki hülyére veszi. Az EU csicskása. Elsőnek írta alá a költségvetést. Nem is próbált jobb feltételeket kicsikarni. Nem kormányzott semmit, csak pénzügyi trükköket vett nyugati pénzintézetektől, hogy jobb legyen a mérleg miközben államcsőd volt. Nem véletlen rühelli mindenki. Csak egy feles után tud szónokolni úgy ahogy.....


Neki nem való a politika. Inkább maradt volna a gazdag milliárdosok klublában. Nem tudom minek ment politikusnak. Elk*rja mások életét

2019. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
"...itt van nekünk Gyurcsány egyfajta utolsó védőbástyának, a demokrácia utolsó őrangyalaként..." Ennél a mondatodnál röhögtem a legnagyobbat. :D
2019. szept. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%

Gyurcsány Ferenc az utolsó reménységünk.


Ő egyszer már legyőte Orbán Viktort. A történelem pedig megismételheti önmagát.

2019. szept. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam a kérdésed vártam, hogy mikor akarod szentté avatni. Ha gyurcsány eltűnik az nem garancia csak lehetőség az egységes ellenzék megerősödésére. Amig ő aktívan politizál csak bomlaszt. Stabilan tartja a 10 százalék körüli értéket de nem tud továbbfejlődni. Több szavazó már nem vevő a politikájára.


Vona, Szél, Botka, Karácsony egyik sem olyan formátumú politikus aki alkalmas lenne arra hogy legyőzze orbánt.

Egyiknek sem volt olyan komoly politikai programja amely mögé a szavazók széles tömegeit fel tudta volna sorakoztatni.

2019. szept. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#5-nek:


Az a 10%-os megjegyzésed igen erős csúsztatás. :D


Tökéletesen egyetértek veled, kérdező!


Az egyetlen politikus, aki nemhogy nem esik hasra orbáng'citől, de még fenyegeti is!

A többiek is pufogtattak üres frázisokat, de konkrét tervet, cselekvést, eddig csak Gyurcsány közölt.


Ha a DK váltja a fideszt, akkor az egész kormány-garnitúra megy a sittre!

Ezt O1G is pontosan tudja, ezért fogja meghamisítani a választást. Nem veszíthet!


És Gyurcsány polgárháborúért felelős "államtitkára" Gréczy, csak erre vár.


Én már várom a választásokat!

2019. szept. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok:


Ja, igen! Természetesen DK-s vagyok.

2019. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Az a bármilyen párti politikus, aki Gyurcsánnyal nem tud mit kezdeni, hogyan akar kormányt váltani? Jó kifogás Gyurcsanyra kenni az ellenzéki sikertelenséget, de nem ő az oka. Csak kihasználja a helyzetet.
2019. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gyurcsány a legellenszenvesebb politikus, úgyhogy lehet, hogy ő a fő akadálya az ellenzékváltásnak. Majd megtudjuk, ha túléljük.
2019. szept. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gyurcsányból sosem lesz miniszterelnök mert annyi támogatót nem tud összeszedni. Aki pedig le akarja győzni orbánt annak először a jelenlegi tehetelen ellenzéket kell eltakarítani az útból többek között gyurcsányt is.
2019. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!