Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szocik alatt az egyetlen jó...

A szocik alatt az egyetlen jó dolog, az erős forint volt? Miért baj ha gyengül a forint?

Figyelt kérdés
Folyamatosan emelték a kamatokat, mert be akarták vezetni az Eurót. De ennek ára is volt, a hitelek megdrágultak ez pedig a devizahiteleseknek kedvezett, még buzdító reklamok is voltak hogy vedd fel. Szerintem el kell fogadni, hogy a forint gyengül mint mindegyik valuta nincs ezzel gond. Régen ért a fizetésed 250 ezret, most ér 300-at. Tehát azt a hisztit sem értem, hogy egyesek azon rinyálnak hogy gyengül a forint, nagyobbak az árak, holott a fizetése is forintba van. Egyébként az Euró is mélyponton van a Brexit miatt?

2019. okt. 2. 16:25
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 A kérdező kommentje:
Akkor is kellett az a hitel, most sem kötnek, hanem csak támogatják a családokat, mert rászorulnak!
2019. okt. 2. 17:59
 32/63 anonim ***** válasza:
85%

"Szerintem el kell fogadni, hogy a forint gyengül mint mindegyik valuta nincs ezzel gond."


Akkor most mit is mondtál?


A pénz elértéktelenedik, de ha az euró és a forint ugyanúgy értéktelenedne el, akkor az arányuk nem változna...

2019. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
6%
Amúgy most, hogy csúcs közelében vannak a külföldön dolgozók száma, így csak jól jön, hiszen többet ér a hazautalt pénz is.
2019. okt. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 A kérdező kommentje:
A forint gyengébb, ha euro gyengül akkor forint is, az arányuk igy se változik mert az euro erősebb
2019. okt. 2. 18:11
 35/63 anonim ***** válasza:
76%

"A forint gyengébb, ha euro gyengül akkor forint is, az arányuk igy se változik mert az euro erősebb"


Mihez képest?

2019. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
85%
He? De az arányuk mégis változott, méghozzá jelentősen...az euró mihez képest gyengült? Mert a forinthoz képest erősödött.
2019. okt. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 A kérdező kommentje:
Ingen változott, de szerintem semmit sem számít ez. De mind kettő gyengül.
2019. okt. 2. 18:17
 38/63 A kérdező kommentje:
Mindig is gyengébb volt a forint
2019. okt. 2. 18:18
 39/63 anonim ***** válasza:
76%

"Ingen változott, de szerintem semmit sem számít ez. De mind kettő gyengül"


Mihez képest? Az euróhoz képest a forint gyengült, viszont a forinthoz képest az euró erősödött.

2019. okt. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem meg igenis is sokat számít, leírtam korábban, hogy miért.
2019. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!