Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szocik alatt az egyetlen jó...

A szocik alatt az egyetlen jó dolog, az erős forint volt? Miért baj ha gyengül a forint?

Figyelt kérdés
Folyamatosan emelték a kamatokat, mert be akarták vezetni az Eurót. De ennek ára is volt, a hitelek megdrágultak ez pedig a devizahiteleseknek kedvezett, még buzdító reklamok is voltak hogy vedd fel. Szerintem el kell fogadni, hogy a forint gyengül mint mindegyik valuta nincs ezzel gond. Régen ért a fizetésed 250 ezret, most ér 300-at. Tehát azt a hisztit sem értem, hogy egyesek azon rinyálnak hogy gyengül a forint, nagyobbak az árak, holott a fizetése is forintba van. Egyébként az Euró is mélyponton van a Brexit miatt?

2019. okt. 2. 16:25
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
76%

"Nem tudom, de ha beírod mit dob ki, hogy mélyponton az euró! Google a barátod!!!!"


De ott mindig egy másik valutához viszonyítják, már pedig szerinted ez nem lényeges.


Az mondjuk szomorú, hogy egyesek örömtelinek tartják azt a tényt, hogy olyan gyenge a valutánk, hogy nincs olyan örömteli belföldi hír, ami ellensúlyozza a nemzetközieket.

2019. okt. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
76%

"Egyébként van egy olyan nevezetű dolog hogy dollár, és azzal szemben van mélyponton az euró! A Brexit miatt."


Ooo igen, mesélj még kérlek, ha szívjam, magamba a tudást.

2019. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Úgy látom vagy nem tudsz olvasni, vagy nem ismered a dollár fogaknát
2019. okt. 2. 18:43
 54/63 A kérdező kommentje:
Ja ilyenkor meg hülyének tetteted magad
2019. okt. 2. 18:44
 55/63 anonim ***** válasza:
76%

"Úgy látom vagy nem tudsz olvasni, vagy nem ismered a dollár fogaknát"


Ez most miért zavar, hiszen te sem ismertél olyanokat, mint folyamatosan, szerintem így korrekt.

2019. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig inkább csak te játszottad meg a hülyét, és szokás szerint a kis dolgokba kapaszkodsz bele.
2019. okt. 2. 18:45
 57/63 anonim ***** válasza:
41%
Igen, az erős forint, meg a mögötte lévő dzsíjemeff hitel.
2019. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Most miért tényleg szórakoztat, hogy Brexit miatt nem a font vagy erősödök, hanem az dollár.
2019. okt. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lehet valaki annyira tirpák, hogy azt írja, hogy "nől"? :D
2019. okt. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:

De tudod mit? Hagyjuk ki az eurot a dologból, 10-12 éve egy dollár kb 200 ft volt, volt hogy kevesebb, most kb. 300. Ehhez mit szólsz?


Az amúgy nem zavar, hogy jelenleg a kamatok jó formán mindenhol alacsonyabb?

2019. okt. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!