Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért játszik ügyészséget az...

Miért játszik ügyészséget az internetes közösség Borkai ügyben, miért nem hagyja a nyomozást ezt hivatalos szervekre?

Figyelt kérdés

Erre megvannak a hivatalos szervek. Ha valakinek konkrét bizonyítékai vannak feljelentést kell tenni, az ügyészség majd kinyomozza a szálakat.


Ehelyett itt mindenki nyomoz, pletykákra alapoz. Ez semmiképpen sem előremutató, sőt káros az ország megítélésének a sok ötletelés!


Sajtótermékekben ellenőrizetlen forrásból származó pletykák jelennek meg. Mire jó ez és kinek jó?


Nem közszereplőket is belekevernek, hogy a polgármester úr gyermekeinek milyen vállalkozásai vannak. Könyörgöm, ehhez kinek mi köze van?!

Ha bűncselekmény gyanúja merülne fel, arra vannak a nyomozati szervek.


Nekem jelen pillanatban ez az álláspontom. Bevallom korábban én is próbáltam keresgélni az infókat, de rájöttem ellenőrizhetetlenek és nem a mi dolgunk "nyomozgatni"!



2019. okt. 8. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Társadalom hozza a törvényeket, és mi alkotjuk a társadalmat.


Kötelet neki!

2019. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2019. okt. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Emlékezz az olaf jelentésre. Az EU szerint korrupció, az ügyészség szerint nem történt semmi. Ennyit mo-ról.
2019. okt. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sajtó elég sokat kinyomozott, megtalálták a repülő, hamarosan a yacht is meglesz. A kokainnak az a csúnya szokása, ha valahova odakerül, sose tudják szinte eltűnteni. Csak mintát kell venni a hajóról. Bár kiderült, hogy a reptér felvételei pont azokon a napokon nem érhető el, amikor állítólag elindult, és visszajöttek. Ez több, mint gyanús. Szerintem ez csak előjáték volt. Bár már kiderült, egy kis családi pénzosztás, lesz itt még vasárnapig sokminden.
2019. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az amerikai rendőrség bizonyítottnak látta, a microsoft beismerte hogy magyarországon megvesztegetések voltak.

A magyar hivatalos szervek nem találtak SEMMIT.

Na ilyenkor mivan ? Már megint mindenki téved ?

Nagyobb az esélye, hogy téged csuknak le ha fel akarsz jelenteni ezek közül valakit. Mert itt akkora demokrácia van, meg független ügyészség.

2019. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

“Nekem jelen pillanatban ez az álláspontom. Bevallom korábban én is próbáltam keresgélni az infókat, de rájöttem ellenőrizhetetlenek és nem a mi dolgunk "nyomozgatni!”


Tökéletes alattvaló vagy. Az ilyeneket szereti igazán Orbán urunk!


Vasárnap el ne felejts leszavazni a helyi uraságra!

2019. okt. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert a magyar hivatalos szervek szarnak az egészre, főleg ha narancsos bűnözésről van szó.
2019. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!