Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak olyan hivatalos csoport...

Vannak olyan hivatalos csoportok, ahova teljesen kívülállóként csatlakozhatnék barátszerzés céljából? Hogyan tud egy ember társaságot találni, ha nincs semmi hobbija?

Figyelt kérdés
26 vagyok és nulla, azaz 0 barátom van (ismerős is csak látásból). Teljesen reményvesztett vagyok a tekintetben, hogy hol tudnék kapcsolatokra szert tenni, ezért jobb ötlet híján ilyen túrázós csoportokra gondoltam, hogy ott hátha lenne lehetőségem valakikhez odaverődni, mert senkim nincs akivel összejárhatnék. Persze nem ragaszkodom a túrázáshoz más tippeket is adhattok, hogy hol tudnék barátokra/összejárós ismerősökre szert tenni. Akár itt is beszélgetni, aki hozzám hasonlóan tök egyedül van. A legrosszabb az egészben, hogy amúgy nincs semmi hobbim és unalmas személyiség vagyok.

2019. szept. 4. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen átérzem a problémádat és én is hasonló cipőben járok. Próbálom kitalálni, hogyan is lehetne kitörni ebből a helyzetből.

Én jelenleg társasjátékozós eseményeket nézek. Elég soknál írják, hogy nyugodtan menjenek az emberek egyedül is. :)

2019. szept. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29 éves vagyok és ugyanez van velem is. Eddig még nem találtam olyan csoportot, ahol érdemben lehene barátkozni. A tagok általában életkorban elég messze állnak tőlem, hát még a lakóhelyben. Ha véletlenül találnék valakit, akkor sem lenne semmi, mert talán jó vagyok barátnak, de odáig sem jutok el, hogy valakivel két mondantál többet beszéljek írásban. Nem megy, emiatt pedig semmi kedvem hozzá.
2019. szept. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, csak 21 éves. Szép jövő elé nézek :(((


Annyira vagyok nulla, hogy most kinn ülök az udvaron és sírok, mert Apukámtól kérdeztem, hogy ha osztálytársak lettünk volna haverok lettünk e volna, és mondta, hogy nem.. mert kerűlte az idegesítő embereket.. :( még az Apukám szerint is az vagyok, pedig csak barátokat szeretnék..

2019. szept. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!