Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örülnétek ha megint egy...

Ti örülnétek ha megint egy olyan rendszerben élhetnétek mint a Kádár rendszer?

Figyelt kérdés
Kinyitnának a gyárak,Újra a régi Ikarus buszokkal járhatnánk,Az utakon ismét Zsiguli,Lada,Wartburg,kis Polski,Trabantok közlekednének.A nyolcvanas évek zenéit adnák egész nap a rádióban és a nyolcvanas évek divatja szerint öltöznének újra az emberek.
2019. okt. 10. 09:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most a tej sem olcsó és szabadok sem vagyunk
2019. okt. 10. 11:07
 12/19 anonim ***** válasza:
33%

#11

Miért, dirigál nekünk valaki x km-ről?

2019. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
25%

Arra a Zsigulira, Ladára, stb-re várhatnál 10 évet :D Meg egy telefonvonalra :D

Nem volt akkor sem mindenkinek anyagi biztonság, pláne nem jólét.

Menj el Kubába, ott is mindenki dolgozik, mert kötelező, csak éppen nincs haszna, és olyan fizetést kapnak sokan, hogy abból nem lehet megélni. Üresek a boltok polcai, alig van valami egy átlagos abc-ben.

2019. okt. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
33%

"Kapaszkodj meg, én az átlagos fizetésemből nyáron a bolgár tengerparton voltam több napig a nyolcvanas években."


Na várj... Először azt állítottad, hogy egy álom válik valóra, ha valaki ki tud menni nyugatra. Erre hoztam példaként, hogy ne károgjál már, egy bécsi buszos vagy vonatos kirándulás azért nem az álom kategória. (De felhozhattam volna példának a fapados légitársaságokat is, amivel utazni szintén nem a cégvezetők kiváltsága).

Nem tudom hogy jön ide a bolgár tengerpart, de átlagos fizetéssel ma is el tudsz menni a bolgár tengerpartra, ha oda szeretnél menni.

2019. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

"Most is egy álom válik valóra, ha"


Teljesen!4!4!!4

Igaz 20 ezerből jártam meg oda vissza Londont, de nem baj! 4!4!4!4

2019. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 mindentudó99 ***** válasza:
35%
Évi 300 ezret kapok Szépkártyára. Szinte ingyen lehet nyaralni. Boltban mindent kapsz. Oda mehetsz ahova akarsz. Aki szerint az előző rendszer jobb volt hát mit mondjak inkább semmit.
2019. okt. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
44%

#16

Erről jut eszembe, aki hiányolja azt a rendszert, annak a Vasfüggöny is hiányzik? Ugyanis a tájkép szerves részét alkotta.

2019. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én csak azt szeretném, ha kicsit nyugodtabb lenne a város, nem lenne annyi kocsi és az emberek nem telefont nyomogatva sétálnának. Nekem a posta hiányzik még, nagyon szeretek postai levelet, képeslapot kapni. Nem ugyanaz, ha pittyeg a gmail.
2019. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ennek az országnak tényleg narancs van az agya helyén. Most már komolyan egy Kádári diktatúrát is visszasírtok? Eszem megáll...
2019. okt. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!