Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pestiek! Mi volt a bajotok...

Pestiek! Mi volt a bajotok Tarlóssal, hogy inkább ezt a szerencsétlent választottátok?

Figyelt kérdés
2019. okt. 14. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
37%
#2-es válaszoló,neked is komoly értelmi képességed van,hogy akármilyen jó egy polgármester elvből nem szavazol jobbra..Gratulálok.. 5 évet éltem Londonban..Baloldali város.. Ha az lesz itt is de jó életünk lesz..drogok,lövöldözés..menő... amúgy meg az Ausztrál városok a világ legélhetőbb városai..Jobboldali vezetésüek...
2019. okt. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 mindentudó99 ***** válasza:
93%
#5 A Pest csak egy rövidítés. Olyan mint amikor Nyíregyházát az ott élök vagy környékbeliek Nyíregynek hívják. Teljesen természetes. Nem sértő senkire nézve. De gondolom a magdfajta panelproli ezt fel se fogja.
2019. okt. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd utolsó, élete fő műve szegénynek, hogy a fővárosban pottyant ki az anyucijából.

Én még intelligens embert nem láttam azzal menőzni, hogy ő aztán valódi budapesti, és nem beszél egy sem ilyen prosztó stílusban a vidékikről. XY helyen megszületni nem érdem, senki nem attól lesz proli vagy nem proli hogy Budapesten vagy Mucsaröcsögén született. Ezzel a stílussal lesztek prolik.

2019. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na most komolyra forditva! Szerinted MIÉRT SZERENCSÉTLEN??? De tényleg!
2019. okt. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Farkas Ildi. Londonban más miatt olyanok a körülmények. Egy kelet - európai országban olyan nem alakulna ki, mert nem célpont migrációs szempontból.
2019. okt. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!