Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki volt a legjobb...

Szerintetek ki volt a legjobb a tegnapi vitaban? Szerintem Karacsony kimagaslott. Olga az nagykepunek es nem felkeszultnek tunt. A momentumos ficko meg ha ott se lett volna.

Figyelt kérdés
Remelem olga hirtelen folenye elmozdul a szakmailag is felkeszult jelolt fele.
2019. jún. 15. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóképp látom a sorrendet. Vakok között félszemű a király :)
2019. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Karácsony Gergely gyakorlatilag egyfolytában Zuglóval példálózott, és egy non-stop önfényezést tolt le, Kálmán Olgának fogalma nem volt az egészről, csak beképzelten adta a sablonválaszokat, a Momentumos ember meg aztán végképp nem tett hozzá érdemben a vitához. A vita alapján egyértelmű, hogy Karácsony az egyetlen szakmailag és emberileg is alkalmas jelölt, valóban, vakok közt félszemű a császár.
2019. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hat neki legalabb volt peldaja:)
2019. jún. 15. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
A Momentumos fickó egy idióta.Olga nagyképű.Karácsony Gergely a legjobb
2019. jún. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Petrónius vagy ki,ő szerintem az eszméletvesztéssel küzdött végig a meleg miatt és mert nem volt klimatizálva a terem.

Karácsony hozzáértőnek tünt,de egy fidesz vezérkar ellen a duma az érvelés vagy a hiszti kevés lenne. Ellenük egy ugyanolyan erőszakos akarnok gyökér kell mint ők csak fejlettebb erkölcsi es szociális érzékkel. Szoval hiába latja ő jól a dolgokat ha nem tudja rákenyszeríteni őket a fideszre mert nem elég alattomos vagy erőszakos. Ő inkább megbeszélné velük amin a fidesz max röhögne.

Ko meg felkészült,sokat tanult a témára,de egyertelmű hogy őt nem a városvezezési szakértelme miatt kerték fel,hanem mert az úthenger stílusával hatékonyan tud majd a fidesz ellen harcolni és érdeket érvényesíteni a főváros érdekében.

E miatt engem ko győzött meg.

2019. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Napi karácsonyikecske reklám. Köszönjük.
2019. jún. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!