Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek azok, akik Karácso...

Szerintetek azok, akik Karácsony Gergelyre szavaztak, mennyire voltak tisztában azzal, hogy kerületi polgármesterként milyen színvonalú munkát végzett az előző ciklusban? Vagy mindegy is volt?

Figyelt kérdés

2019. okt. 16. 12:24
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
49%

Nem igazán voltak tisztában Karácsony "igazi" arcával. Ezért szerintem valahol mégiscsak jó, ha ezzel a következő években szembesülünk.


Hofi megmondta: "A korrupció az, amiben én nem vagyok benne"


Ezért az ellenzék tényleg mindent korrupciónak látott, még azt is, ami nem is volt az.

Most, hogy hatalomra került az ellenzék, a saját korrupciós ügyeiben majd egészen másképpen fogja látni a dolgokat, mert onnantól kezdve az már "üzlet" lesz a számukra!


A nagy számok törvénye alapján, pedig nem nehéz belátni (az elvakultakat, és az anyagilak is érdekelteket leszámítva), hogy ki lopott a legtöbbet: állam adósság, deviza hitelek elterjedése, privatizáció stb.


Boldog Karácsonyt kedves Budapestiek! :)

2019. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!