Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Erkölcsileg milyen ember...

Erkölcsileg milyen ember lehet Karácsony Gergely, ha Wass Albertet náci szimpatizánsnak tartja?

Figyelt kérdés
Wass csak egy mondvacsinált koncepciós per szerint háborús bűnös meg náci, csak szélsőbaloldali, nemzetidegen elemek ítélik el. Wass nemzeti érzelmű író volt, ez volt a bűne, halálra ítélték a kommunisták, románok. Hogy mindjárt az jut eszébe valakinek, milyen kár, hogy róla van elnevezte közterület (miközben a kommunista belügyminiszter Rajk Lászlóról és társairól el van), ez sokat sejtet az erkölcsi érzékéről. Jó polgármester lehet valaki ilyen erkölcsi érzékkel?

2019. okt. 16. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván nem lesz jó polgi, de ezt mindenki tudta előre. Csak a Fityesznek akartak beinteni.
2019. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Nem ő az egyetlen, aki Vass Albertet náci érzelműnek tartja, mert az is volt. Csak ezt ma le kell tagadni.

De még mindig jobb az erkölcse annak, aki nácinak tartja Vass-t, mint a nagy keresztény értékeket hirdető Fideszes Borkainak.

2019. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy így lett volna, és nem csak szimpatizánsnak tartják, hanem nácinak a Karácsonyhoz hasonlók. Rajk László ideje alatt rengeteg, több százezer embert öltek meg Rákosiék, ez egy kicsit talán súlyosabb, mint az, aki nem követett el semmit.
2019. okt. 16. 17:26
 4/11 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
34%
Ja ja, a zsidózás egy szép nemzeti érzelem, illik a migránsozáshoz.
2019. okt. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Talán lehetne, ha nem szellőztetné a bugyutaságait.

De ha jól látom, most majd megy a verseny a Gyurcsány meg a Karácsony között, hogy ki mond nagyobb hülyeséget.


Lehet, hogy Karácsony még nevet is változtat Fenyőünnepési-re, vagy valami hangzatos hasonlóra.

2019. okt. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Erkölcsileg teljesen korrekt, becsületes ember. Biztos vagyok abban, hogy főpolgármesternek is jó lesz.


Begogleztam ezt a Karácsony Wass-t és a Demokratában találtam is egy lejárató cikket.


"Karácsony és a sajtószabadság


Karácsony Gergely a Lokál nevű ingyenes napilapról valótlanságot állított az interjúban: szerinte a Lokálban meg se nyerte a választást, holott a lap beszámolt a választási eredményekről, köztük Karácsony győzelméről is. A Lokált egyébként hazugnak nevezte és meg akarja akadályozni a lap ingyenes terjesztését."


Szánalom. Nem gondoltam volna, hogy a Fidesz lakájmédiája fog még a "szabad sajtóért" kiállni. :D


1. Miért ne lehetne Karácsonynak egy véleménye egy újságról? Nekem is az: hazudik, és egyoldalú. Mindkettő tény.

2. Biztos vagyok benne, hogy nem akarja megakadályozni az ingyenes terjesztését. Csak azt akadályozza meg lehetőségeihez képest, hogy a Habony-médium közpénzen adják ki, illetve a közterületet engedély nélkül felhasználják: Lokál újságosztó polc. Dobják a postaládába, stb. azt nem akadályozza meg.


Tehát Habony is álljon csak meg a saját lábán, ez teljesen korrekt. Az, hogy erre rákényszerül, az nem cenzúra, hanem normális helyen természetes. Más kérdés az, hogy sokaknak kicsit szokatlan lehet, hogy Budapest normális hely lesz.

2019. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Csak azt meséld már el nekem, hogy Karácsonyhoz hogy jön Rákosi meg Rajk, meg nem tudom, ki? Netán azt is mondta, hogy ők jó emberek voltak?! Mutass már erről valami bizonyítékot.

Megértem, hogy nehéz feldolgozni a vereséget, és erős benned a gyűlölet, de azért a józan eszedet ne veszítsed el. Persze ha ezért bánatodban leittad magad, az más, csak akkor ne gyakorizz.

2019. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez nyilvánvalóan baromság. Nem fog senkinek se kisülni a szeme, ha olvas "náci" Wass Albertet is, meg mondjuk "magyargyűlölő" Eszterházy Pétert is. De tényleg, olvassátok el a Tizenhárom almafát, fetrengeni fogtok a röhögéstől! Vagy az A funtineli boszorkányt (ahol a főszereplő ráadásul egy Nuca nevű román lány.)


Hogy milyen polgármester lesz, majd kiderül. Legyen az a legnagyobb baj, hogy nem lesz Wass Albert tér.

2019. okt. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De akinek ez az első gondolata valamiről, hogy baj, hogy van Wass Albert tér... Egy normális embert az zavarná, hogy valaki megölt egy csomó embert, és arról van elnevezve valami (Rajk és nagyon sok más).
2019. okt. 16. 18:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy a Szabó Ervin könyvtár...
2019. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!